antradienis, gruodžio 1 d.
Gražuolė Eminemo dukra papasakojo apie ateities planus
tiesa.com

Ar žinojote, kad garsus reperis Eminemas (45) turi dukrą? Tiesa, ji jau nebe maža mergaitė, o suaugusi jauna moteris, kuri visai neseniai baigė aukštąją mokyklą.

1995-ųjų gruodžio 25 d. gimusi Hailie Jade Scott (22) – vienintelė biologinė reperio dukra, kurios jis susilaukė su buvusia žmona Kim Mathers. Savo dukrą jis ne kartą minėjo ir dainose. Jos vardą galima išgirsti tokiuose kūriniuose kaip „Castle“ ir „Mockingbird“. Jis ne kartą prisipažino, kad jo dukra jam yra be galo svarbi ir jo gyvenimui daro didžiulę teigiamą įtaką.

Po ilgų nepastovių santykių Eminemui ir Kim nusprendus pasukti skirtingais keliais, vyras dar ilgai kovojo dėl visapusiškos dukters globos. Sėkmė auginti Hailie nusišypsojo būtent jam.

Vidurinę mokyklą Hailie baigė su pagyrimu. Vėliau mokslus ji tęsė Mičigano valstijos universitete, kuriame įgijo psichologijos bakalauro laipsnį. Portalui Dailymail.co.uk Hailie pasakojo, kad dar nėra tvirtai įsitikinusi, ką veiks ateityje, tačiau pabrėžė, kad ji tikrai nebandys kurti muzikos.

 

happy early birthday to me

A post shared by Hailie Scott (@hailiescott1) on

Brunetė mergina domisi grožio industrija, tačiau nėra įsitikinusi, ar ji norėtų būti dėmesio centre.

„Nesu tikra. Mano planai dar nėra aiškūs. Į mane labai dažnai per socialinius tinklus kreipiasi įvairūs žmonės, bet tikslaus veiklos plano dar nežinau“, – sakė ji.

Hailie šiuo metu gyvena Detroite esančiuose mamos namuose, kur laiką leidžia kartu su įbroliais bei įseserėmis.

Merginos širdis taip pat nebe laisva. Daugiau nei dvejus metus Hailie susitikinėja su Evanu McClintocku. Pasak portalo, Evanas yra didelis Hailie tėčio gerbėjas, ir pats Eminemas pritarė judviejų draugystei.

 

Couldn't have asked for a better 21st birthday celebration (or a better guy to have by my side)

A post shared by Hailie Scott (@hailiescott1) on

Hailie ir Eminemas matosi gan dažnai, be to, jis labai palaiko savo dukrą, atskleidė mergina.

„Žinoma, kad mudu labai artimi“, – paklausus apie santykių tvirtumą atsakė Hailie.

Šaltinis: Alfa.lt

2018 06 10 08:35
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt