penktadienis, gruodžio 4 d.
Grėsmę įžvelgiantį JK ministrą rusai vadina bepročiu
tiesa.com

Apie grėsmes iš Rusijos praėjusią savaitę kalbėjęs Jungtinės Karalystės gynybos ministras Gavin’as Williamson’as sulaukė atsako iš minimo šalies – ten teigiama, jog britų politikas prarado sveiką protą.

Leidiniui „The Telegraph“ duotame interviu G. Williamson’as minėjo, kad Rusija kelia didžiulį pavojų Didžiosios Britanijos gyventojams: anot ministro, priešiškai nusiteikusi šalis šiuo metu grėsmę kelia naudodama visai kitokius metodus nei tradicinė karinė invazija.

„Mes neišvysime jų karinės technikos savo paplūdimiuose. Žala ekonomikai, infrastruktūros atskyrimas kelia pavojų tūkstančių britų gyvybėms, taip siekiama šalyje sukelti visišką chaosą.

Kremlius šnipinėja pagrindinę Britanijos infrastrūktūrą siekdamas atsakyti į klausimą „Kaip mes galime pakenkti Britanijai?

Vladimiro Putino Rusija prieš kitas valstybes nori imtis veiksmų, kurie atrodo nepriimti jokiai kitai tautai“, – kalbėjo G. Williamson’as, atskleidęs, kad nusitaikyta į elektros ir dujų tiekimo JK gyventojams sistemas.

Tokia jo kalba netrukus sulaukė reakcijų iš Rusijos, jos buvo kupinos pašaipų.

Šios šalies gynybos ministerijos atstovas spaudai Igoris Konašenkovas teigė, kad britų ministras „prarado sveiką protą“.

„Jo baimės dėl to, kad Rusija renka elektrinių nuotraukas ir studijuoja vamzdynų tinklą yra vertos komedijos vaizdelio. Tokiu būdu G. Williamson’as nori atkreipti dėmesį į save, jis ne pirmas gynybos ministras, kuris bando rinkti politinius taškus pasakodamas tautai tokias baisias istorijas“, – I. Konašenkovą citavo naujienų agentūra „Itar-Tass“.

Rusijos politikas Francas Klintsevičius britų ministro kalbas pavadino „visiška nesąmone“, jo manymu, G. Williamson’o pasakojamas scenarijus prilygsta knygai apie Marsiečių invaziją į Žemę.

„Jis tik pamiršo pasakyti, kad bus panaudoti spinduliai, naikinantys viską aplink“, – šaipėsi Rusijos politikas.

Apie grėsmes iš Rusijos praėjusią savaitę dėmesį atkreipti ragino ir britų kariuomenės vadas Nick’as Carter’is, apie šnipinėjimą ir kibernetinius pavojus anksčiau buvo užsiminusi premjerė Theresa May.

Britų armijos vadas perspėja dėl grėsmių iš Rusijos

2018 01 29 10:30
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt