trečiadienis, liepos 6 d.
Grupė „ABBA“ pirmą kartą po 36 metų viešame renginyje pasirodė kartu
Alfa.lt
Scanpix
Grupė „ABBA“

Visi keturi grupės „ABBA“ nariai ketvirtadienio vakarą vėl susitiko viešai pirmą kartą po 36 metų, kai dalyvavo savo „ABBA Voyage“ koncertinės rezidencijos Londone atidaryme, skelbia Pagesix.

Benny Anderssonas, Agnetha Fältskog, Anni-Frid Lyngstad ir Björnas Ulvaeusas žengė raudonu kilimu ir kartu pozavo nuotraukoms, kai įžengė į naująją „ABBA“ areną Karalienės Elžbietos olimpiniame parke ir stebėjo, kaip scenoje pasirodo jų pačių skaitmeniniai avatarai.

Virtualus koncertas buvo sukurtas naudojant judesio fiksavimo technologiją, kad grupė atrodytų jaunesnė ir visoje savo aštuntojo dešimtmečio šlovėje.

Ant raudono kilimo pagrindinės dainininkės A. Fältskog (72 m.) ir A. Lyngstad (76 m.) vilkėjo prašmatnią aprangą: A. Fältskog vilkėjo suknelę ir ilgą paltą, o A. Lyngstad – kostiumą.

77 metų B. Ulvaeusas pasirinko klasikinį įvaizdį – juodą kostiumą, o 75 metų B. Anderssonas vilkėjo juodus marškinius ir kelnes bei gėlių raštais puoštą trumpą paltą.

Įžymybės „ABBA“ gerbėjos Kylie Minogue ir Kate Moss taip pat dalyvavo šurmulingame renginyje.

„Oskaro“ nominantė Keira Knightley taip pat dalyvavo su savo vyru Jamesu Rightonu.

Švedijos popgrupė susikūrė 1972 m. ir iširo 1982 m., išleidę aštuonis studijinius albumus. 2017 m. ketveriukė vėl susibūrė ir sukūrė naujausią savo albumą 2021 m. „Voyage“, kuriame yra garsūs singlai „I Still Have Faith in You“ ir „Don’t Shut Me Down“.

Jų skaitmeniniai avatarai, dar žinomi kaip „ABBAtars“, atliks geriausius hitus ir kūrinius iš „Voyage“ per pasirodymą su 10 gyvų žmonių grupe.

2022 05 27 16:39
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt