ketvirtadienis, rugpjūčio 18 d.
Grupė „Imagine Dragons“ išleido naują albumą „Mercury Act 2“, skirtą gyvenimui po netekties
Alfa.lt
Grupė „Imagine Dragons“

Super hitų kūrėjai, pelnę daugybę prestižinių muzikos apdovanojimų, grupė „Imagine Dragons“ išleido naują albumą „Mercury Act 2“. Pristatydamas albumą, grupės lyderis Dan Reynolds klausytojams perdavė jautrią žinutę.

“Ką galima pasakyti apie sielvartą? Nėra žodžio ar sakinio, kuris paaiškintų, kas lydi mylimo žmogaus netektį. Albumas „Mercury Act 1“ pirmiausia buvo nukreiptas į šoką praradus mylimą žmogų. Ar bandai jį užpildyti kažkuo kitu? Ar bandai viską pamiršti? Neįmanoma to pamiršti. Neįmanoma to žmogaus pakeisti.

Albume „Mercury Act 2“ daugiausia dėmesio skiriama gyvenimui po netekties. Kas dabar? Gyvenimas turi tęstis. Turi įvykdyti savo įsipareigojimus. Turi žmones, kuriais reikia rūpintis. Įsivaizduoju, kad tie, kurių netekome, nenori nieko daugiau, kaip tik to, kad mes eitume toliau, gyventume čia ir dabar. Daugiau dėkingumo. Daugiau gyvenimo!

„Mercury Act 2“ yra apie gyvenimą. Ne skausmo užmarštį, o veikiau – gyvenimą su nauju būties jausmu. Tikiuosi, kad šis albumas suteiks tau ramybės. Koks juokingas žodis. Ramybė. Vieta, kurios, atrodo, neįmanoma pasiekti. Bet vis tiek, tai vieta, kurią stengiuosi pasiekti kasdien. Galbūt tai ir yra esmė. Mes niekada jos nepasiekiame. Galbūt tiesiog artėjame prie jos kiekvieną dieną. Tikiuosi, kad tai tave šiek tiek priartins prie jos.

Tegul kiekviena tavo diena būna geriausia. Tikiuosi, kad šis albumas suteiks tau džiaugsmo. Man jis suteikė džiaugsmo. Ir tu man atneši džiaugsmą. Ačiū, kad klausaisi visus šiuos metus. Siunčiu tau visą savo meilę,“ - kalbėjo Dan Reynolds.

Išgirskite albumą „Mercury Act 2“ ČIA

2022 07 01 13:28
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt