trečiadienis, liepos 6 d.
Grupė „Måneskin“ pasidalijo koncerto Lietuvoje akimirkomis: gerbėjai nešiojo ant rankų
Alfa.lt
Organizatoriai
Grupė „Maneskin“

Birželio 7 d. populiarioji Italijos roko grupė „Måneskin“ apsilankė Lietuvoje ir festivalyje „Summer In The City“ surengė abejingų nepalikusį koncertą.

Vingio parke vykusio festivalio metu garsiosios roko grupės susirinko paklausyti ištikimiausi gerbėjai, kurie koncerto metu grupės narius nešiojo ant rankų. Praėjus kelioms dienoms po renginio, savo įspūdžiais pasidalijo ir „Måneskin“ nariai.

„Nardymas po sceną Lietuvos festivalyje „Summer in the city fest“ ir link kito etapo. Geriausias jausmas pasaulyje ir stipriausias jaudulys, pasiilgau jūsų visų!!“ – rašė muzikantai savo oficialioje instagramo paskyroje ir pasidalijo keliomis nuotraukomis.

Alfa.lt primena, kad „Måneskin“ buvo ne vienintelė festivalio „Summer In The City“ žvaigždė. Muzikos renginių išsiilgusiems žiūrovams ypatingą koncertą Vilniaus Vingio parke dovanojo ir garsi britų indie roko grupė „The Vaccines“. Taip pat festivalyje išskirtinius pasirodymus surengė būrys populiariausių Lietuvos scenos atlikėjų ir grupių: „Daddy Was A Milkman“, Jovani, Justinas Jarutis ir grupė „Jautì“.

2021-aisiais „Måneskin“ laimėjo „San Remo“ festivalyje, triumfavo „Eurovizijos“ dainų konkurse, pavergė Jungtines Amerikos Valstijas ir muzikos klausymosi platformose buvo populiaresnė nei pripažinti roko titanai „Metallica“, „Bring Me The Horizon“ ir „Biffy Clyro“ kartu sudėjus. Toks buvo kylančių Italijos roko žvaigždžių pasisveikinimas su muzikos pasauliu. Nepanašu, kad grupė lėtintų apsisukimus – muzikos kritikai pranašauja, kad „Måneskin“ populiarumas ir toliau tik didės.

„Måneskin“, kurios pavadinimas danų kalba reiškia „mėnesiena“, susikūrė 2015-aisiais Italijos sostinėje Romoje. Grupėje muzikuoja dainininkas Damiano Davidas, boso gitaristė Victoria De Angelis, gitaristas Thomas Raggi ir būgnininkas Ethanas Torchio. Karjerą Romos gatvėse pradėjusi grupė pirmos sėkmės sulaukė, kai 2017-aisiais dalyvavo Italijos talentų konkurse „The X Factor“.

2022 06 09 18:38
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt