ketvirtadienis, liepos 9 d.
Grupė „Yva” savaitgalį praleido Londone
tiesa.com

Lygiai po dešimtmečio pertraukos grupė „Yva” su originalia savo sudėtimi šį savaitgalį savo ištikimus gerbėjus aplankė Londone ir Piterbore.

Natalija Bunkė, Kristina Ivanova ir Goda Alijeva prisipaino, kad tokio palaikymo buvo sulaukusios jau seniai.

„Koncertai Londono lietuvių pamėgtame „Roka“ klube ir Piterboro mieste praėjo taip greitai. Šis savaitgalis buvo tikrai stiprus startas, buvo nerealu… tokio audringo palaikymo ir geros emocijos senokai nebuvau patyrusi… Žmonės žinojo mūsų dainų žodžius geriau už mus“, – Žmonės.lt sakė N. Bunkė.

„Esame labai laimingos ir pasikrovusios geros energijos. Daugelis mūsų kartos jaunimo, draugų, iškeliavo iš Lietuvos ieškoti geresnio gyvenimo svetur, todėl visų pirma, po grupės atsikūrimo, norėjome jiems padovanoti savo koncertus ir paklausti jų gyvai, kaip jiems sekasi, kaip jie gyvena ar neplanuoja sugrįžti atgal į Lietuvą. Pačios maloniai buvome nustebusios, kad žmonės prisiminė visus dainų žodžius ir dainavo kartu su mumis. O legendinį Yva hitą „Paukštelis“ kartojome ne vieną ir ne du kartus. Po koncerto priėjo, prie manęs porelė ir sako: jūsų daina „Panelė iš Kauno rajono“ mums primena susipažinimo pradžią, – puikiomis emocijomis dalinosi G. Alijeva.

Tuo tarpu Kristina šyptelėjo, kad nemažą savaitgalio dalį sudarė ir apsipirkinėjimas. Moterys gyveno viešbutyje Westfield prekybos centre, tad niekur toli važiuoti nereikėjo.

„Tiek daug visokių gėrybių vaikams ir sau prikrovėme pilnutėlius lagaminus. Nenustebkite, kai pamatysite mus vienodai apsirengusias ne tik scenoje, bet ir gatvėje“, – juokėsi K.Ivanova.

 

[5323]

[5324]

[5325]

[5326]

[5327]

2016 11 14 09:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt