trečiadienis, liepos 6 d.
Grupės „Aerosmith“ lyderis atkrito – užsiregistravo į reabilitaciją
Alfa.lt
Scanpix
Stevenas Tyleris

Stevenas Tyleris „savanoriškai“ pateko į reabilitaciją, atskleidė grupės „Aerosmith“ draugai, skelbia Pagesix.

„Kaip daugelis žinote, mūsų mylimas brolis Stevenas daug metų dirbo siekdamas blaivumo“, – antradienį bendrame 74 metų dainininko pranešime rašė grupė.

„Po pėdos operacijos ir skausmo malšinimo būtinybės proceso metu jis neseniai atkrito ir savo noru pradėjo gydymo programą, siekdamas sutelkti dėmesį į savo sveikatą ir atsigavimą“, – rašoma pranešime.

Pareiškimas baigtas dalijantis „Aerosmith“ planais birželio ir liepos mėnesiais atšaukti pirmojo jų koncerto Las Vegase datą.

Šis sprendimas leis S. Tyleriui sutelkti dėmesį į savo „gerovę“, rašė Joe Perry, Tomas Hamiltonas, Joey Krameris ir Bradas Whitfordas.

„Mes tęsime savo 2022 m. pasirodymus nuo rugsėjo ir informuosime jus apie bet kokius tolesnius atnaujinimus, kai tik galėsime, – paaiškino jie. – Esame sugniuždyti, kad sukėlėme nepatogumų daugeliui jūsų, ypač mūsų ištikimiausiems gerbėjams, kurie dažnai nukeliauja didelius atstumus, kad pamatytų mūsų pasirodymus.“

Padėkoję savo gerbėjams už supratimą, grupės nariai pateikė informaciją apie pinigų grąžinimą.

Gerbėjai komentaruose siuntė S. Tyleriui savo paramą. „Išgyk“, – rašė vienas instagramo vartotojas, o kitas patarė dainų autoriui „išlikti stipriam“.

71 metų J. Perry, 70 metų T. Hamiltonas, 71 metų J. Krameris ir 70 metų B. Whitfordas iš pradžių padėjo S. Tyleriui siekti blaivumo 1988 m., pasakojo jis 2019 m. interviu.

„Prireikė daug metų, kad atsikratyčiau pykčio dėl to, kad jie nusiuntė mane į reabilitaciją, o tuo metu jie patys išvyko atostogų, – prisiminė jis. – Tačiau šiandien dėl tos akimirkos... esu jiems dėkingas už savo blaivumą.“

S. Tyleris žurnalui pasakojo, kad, nors dėl narkotikų vartojimo jo pasirodymai buvo „stipresni“, priklausomybė slopino jo „didybę“.

„Visa magija, kuri, manai, veikė, kol vartojai, atsiranda tada, kai išsiblaivai, – sakė jis ir pabrėžė, kad tuo metu šventė devynerius blaivybės metus. – Supranti, kad tai visada buvo, ir tavo baimė išnyksta.“

Jis pridūrė, kad rizikavo prarasti savo artimuosius.

S. Tyleris turi keturis suaugusius vaikus: Liv (44), Mią (43), Chelsea (33) ir Tajų (31). Nuo 2016 m. jis susitikinėja su savo buvusia asmenine asistente Aimee Preston.

2022 05 25 17:51
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt