antradienis, rugsėjo 27 d.
Grupės „Maneskin“ MTV pasirodymas buvo cenzūruotas po to, kai V. De Angelis netyčia apnuogino savo krūtis
Alfa.lt
Scanpix
Grupė „Maneskin“

Roko grupės „Maneskin“ pasirodymas sekmadienio vakaro MTV vaizdo klipų apdovanojimuose buvo cenzūruotas po to, kai žvaigždės scenoje pademonstravo per daug nuogo kūno, skelbia Dailymail.

Italų roko grupė „Prudential Center“ Niuarke (Naujasis Džersis) lipo į sceną šokiruojančiu įvaizdžiu, o lyderis Damiano Davidas ant scenos parodė nuogus sėdmenis, dėvėdamas juodas atviras kelnes.

Tačiau tai buvo ne vienintelis šokiruojantis įvaizdis – bosistė Victoria De Angelis netyčia atidengė krūtis, kai nukrito ant jos spenelių uždėti lipdukai, todėl ekranuose pasirodymo transliacija greitai pasikeitė į tuščios salės vaizdą.

22-ejų metų muzikantė į apdovanojimų šou atvyko kartu su grupės draugais Damiano, gitaristu Thomasu Raggi ir būgnininku Ethanu Torchio.

Viktorija apsirengė atvirą palaidinę su žema iškirpte, atidengiančia vieną krūtį, kuriai pridengti naudojo sidabrinės spalvos lipduką. Ji drabužį derino su juodos spalvos kelnaitėmis ir juodais aukštakulniais batais.

Nepaisant to, kad grupė jaudino publiką scenoje, gerbėjai netruko pastebėti, kad didžioji dalis pasirodymo buvo cenzūruota po to, kai bosistė Viktorija De Angelis netyčia atidengė savo krūtis.

„Twitter“ naudotojai išreiškė nusivylimą, kai vienas nepatenkintas žiūrovas tviteryje parašė: „Kas nutiko, kad pasirodymas nebuvo iki galo transliuojamas? Techniniai sunkumai? Kažkas cenzūruota?“

Pasirodymas įvyko po to, kai grupė namo parsivežė pirmąjį VMA laimėjimą už geriausią alternatyvų jų dainos „I Wanna Be Your Slave“ vaizdo klipą.

Po pergalės Deividas prisipažino, kad grupė nesitikėjo laimėti.

„Čia yra daug puikių, puikių menininkų, todėl, žinoma, mums tai garbė“, – sakė jie „Entertainment Tonight“.

2022 08 29 15:18
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt