antradienis, gruodžio 1 d.
Gubernatoriaus sūnus ruošiasi pralenkti tėvą
tiesa.com

Kai Arnoldo Schwarzeneggerio karjera jau artėja į pabaigą, kyla nauja žvaigždė – legendinio terminatoriaus sūnus Patrickas Schwarzeneggeris. Suvaidinęs keliose komedijose, įspūdingos išvaizdos 24-erių jaunuolis šiuo metu sulaukia itin daug dėmesio – jau balandžio 6 d. Lietuvos kino teatruose įvyks jaunimo labai laukiama premjera, romantinė drama „Vidurnakčio saulė“.

„Tai tokių garsių juostų, kaip „Skubėk mylėti“, „Užrašų knygutė“, „Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos“, mano mėgstamiausių romantinių filmų, mišinys, suteiksiantis vilties ir priminsiantis, kad net ir beviltiškoje situacijoje nutinka stebuklų ir svajonės gali išsipildyti“, – sakė P. Schwarzeneggeris, kurio pagrindinis tikslas – pranokti garsųjį tėvą ne tik žavesiu, bet ir aktoriniais sugebėjimais.

Patrickas išgarsėjo vos tik gimęs, mat tuo metu jo tėvų karjeros jau buvo pasiekusios piką ir šeimos pagausėjimas tapo didžiule sensacija. Tačiau savo vaikus A. Schwarzeneggeris ir Maria Shriver stengėsi auginti kuo toliau nuo Holivudo šurmulio ir paparacų blyksčių. Kol vieną dieną Patrickas ėmė draugauti su dainininke Miley Cyrus ir tapo įdomus žiniasklaidai ne tik kaip legendos sūnus. Nors draugystė truko vos metus, Patricko vardas ėmė skambėti vis garsiau.

„Kai tapau gubernatoriumi, mano vaikai suprato, kad linksmi laikai baigėsi“, – neseniai interviu sakė A. Schwarzeneggeris.

„Taip, laikai, kai tėtis buvo filmų, o ne politikos žvaigždė, buvo gerokai smagesni. Tačiau nė vienas iš mūsų nesiekėme kažką gauti tik dėl to, kad tėčio ir mamos karjeros susiklostė taip sėkmingai. Priešingai – pasirinkome sudėtingesnį kelią ir nusprendėme viską pasiekti patys“, – sakė Patrickas.

Pagrindinį vaidmenį romantinėje dramoje „Vidurnakčio saulė“ jis teigė gavęs tik perėjęs sudėtingą atranką, tačiau jau tuo metu pajuto, kad jo partnere filme taps Bella Thorne.

„Tarp mūsų ryšys užsimezgė vos susitikus. Nesakau, kad tarp mūsų atsirado meilė, bet su tuo žmogumi vaidinti buvo išties paprasta“, – pasakojo P. Schwarzeneggeris.

[9555]

ŠALTINIS:alfa.lt

2018 03 30 11:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt