ketvirtadienis, sausio 20 d.
Gucci šeima: filmas „Gucci mados namai“ yra skausmingas ir įžeidžiantis
Alfa.lt
Scanpix
Filmo „Gucci mados namai“ komanda

Gucci šeimos nariai išreiškė nusivylimą naujuoju filmu „Gucci mados namai“, skelbia The Guardian.

Pirmadienį Aldo Gucci, kuris 33 metus valdė mados namus iki 1980-ųjų, teigė, kad filmo kūrėjai nepasitarė su šeima ir pavaizdavo juos kaip „neišmanius ir nejautrius juos supančiam pasauliui“.

Pagal 2000 m. knygą „Gucci mados namai: istorija apie nužudymą, beprotybę, glamūrą ir godumą“, pastatytas filmas, kaip teigė Aldo, atspindi požiūrį į žinomų įvykių veikėjus, kuriems jie niekada nepriklausė.

„Tai yra be galo skausminga ir įžeidžia palikimą prekės ženklo, ant kurio jis yra pastatytas šiandien.“

Šeimos atstovas ne tik kritikavo patį filmą, bet ir „filmavimo komandos narių pareiškimus“, gindamas Patrizią Reggiani, kurią jie apibūdino kaip „atsidavusią“ ir „auką, bandančią išgyventi vyriškoje kultūroje“.

Nors mados namai buvo „visa apimanti įmonė“ 70 metų jos gyvavimo laikotarpiu, 1980-aisiais buvo keletas moterų, kurios užėmė aukštesnes pareigas.

Gucci šeimos pareiškimo pabaigoje filmas vadinamas įžeidžiančiu. „Gucci yra šeima, kuri gyvena pagerbdama savo protėvių darbą, kurių prisiminimai neturėtų būti trikdomi siekiant sukurti spektaklį, kuris nėra teisingas“.

Nepaisant to, kad „Gucci šeimos nariai gali imtis teisinių veiksmų, kad apgintų savo vardą, įvaizdį ir orumą bei savo artimuosius“, kol kas jokių teisinių veiksmų nėra imtasi.

Patricia Gucci, vienintelė Aldo dukra, anksčiau buvo apkaltinusi filmo režisierių Ridley Scottą „pavogus šeimos tapatybę, kad užsidirbtų“. Režisierius atmetė tokią kritiką, sakydamas, kad filme vaizdavo banguotą šeimos istoriją.

„Turite prisiminti, kad vienas Gucci šeimos narys buvo nužudytas, kitas atsisėdo į kalėjimą dėl mokesčių vengimo, taigi negalite kalbėti su manimi apie uždirbamą pelną. Kol tai darote, jūs tampate viešosios nuosavybės dalimi“, – praėjusią savaitę sakė R. Scottas.

2021 11 30 14:22
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt