trečiadienis, rugsėjo 23 d.
„Guns N’ Roses“ būgnininkas po dūrio sau į pilvą paguldytas į ligoninę
tiesa.com
Twitter.com
Stevenas Adleris

Buvęs legendinės grupės „Guns N’ Roses“ būgnininkas Stevenas Adleris paguldytas į Los Andželo ligoninę. Kaip rašoma Thesun.co.uk, vyras keletą kartų dūrė sau į pilvą.

Muzikantas, grupės nariu buvęs jos karjeros piko metu, devintajame praeito amžiaus dešimtmetyje, į gydymo įstaigą pristatytas greitosios pagalbos automobiliu, kuris praeitą naktį buvo iškviestas į jo namus.

TMZ.com pranešė, kad įvykio vietoje pareigūnams buvo pasakyta, jog kažkas susižalojo peiliu, o vėliau su durtinėmis žaizdomis pilvo srityje rastas S. Adleris.

Po patirtų sužalojimų muzikanto gyvybei iškilęs rimtas pavojus. Teigiama, kad kiti asmenys prie šio incidento neprisidėjo.

[TW=https://twitter.com/TimesEurope/status/1144559224468508672]

S. Adleris su grupe išgarsėjo 1980-aisiais, kai jai dar priklausė Axlas Rose’as ir Slashas.

Tačiau vyras buvo išmestas iš grupės, kai tapo priklausomas nuo narkotikų. Nepaisant to, 2012-aisiais jis su grupe buvo įtrauktas į Rokenrolo šlovės muziejų.

Šiuo metu atlikėjas groja savo įkurtoje grupėje „Adler’s Appetite“, su kurios nariais atlieka įvairius grupės „Guns N’ Roses“ hitus.

Vis dažniau jį galima pamatyti ir televizijoje. Pastaraisiais metais S. Adleris nusifilmavo keliuose realybės šou, kuriuose pasakojo apie savo kovą su priklausomybe.

2019 06 28 12:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt