antradienis, birželio 2 d.
Gytis Paškevičius Londone sutraukė minią
tiesa.com

Lietuviškuoju Brianu Adamus tituluojamas Gytis Paškevičius – ir vėl Londone. Į koncertą „Scala” salėje internetu parduota 600 bilietų, papildomus žiūrovai noriai pirko prie durų.

Į baltus aptemptus marškinėlius ir griežtą liemenę įsispraudęs išskirtinio balso tembro savininkas šou pradėjo be ilgesnių kalbų – iškart nuo muzikos. Į Londoną Paškevičius atvyko kartu su bendražygių iš Šiaulių grupe „Crazy Cow”.

Sekmadienio koncertas – tik su gyvu būgnų, klavišinių, mušamųjų, saksofono ir dviejų pritariamųjų vokalų atlikimu.

Sigito Matulio nuotr.

Garsiausių aplodismentų, pritariamo švilpimo ir prašymų „Pakartot” beveik iki maksimumo lietuviško šurmulio pripildytoje „Scaloje” Paškevičius sulaukė po dainos „Šiam pasauly”. Su juo į rimtą lingavo įrašyti dainą ar nufotografuoti daininką besistengianti mobiliųjų telefonų jūra. „Geras gabalas. Toks užvedantis,” – įspūdžiais dalinosi klausytojai, kurių čia susirinko įvairiausio amžiaus.

Nors visai neseniai Lietuvoje dainininkas su Linu Adomaičiu pristatė naują dainą, gerbėjus Londone Paškevičius džiugino ir senasiais šlageriais: „Draugams”, „Dalužė” ir, žinoma, „Tu vėjo paklausk”.

Tai antrasis Gyčio Paškevičiaus koncertas Londone. Šįsyk į Londoną jis atvyko po gastrolių didžiosiose Lietuvo salėse, taip pat – Norvegijoje ir Anglijoje. Tiesa, kovą Jungtinės Karalystės sostinėje turėjusį vykti koncertą daininkui teko atšaukti nesurinkus reikiamo žmonių kiekio.

Prieš Paškevičių ir „Crazy Cow” scenoje pasirodė atlikėja Ramunė Gaigalaitė.

2014 10 13 08:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt