penktadienis, birželio 5 d.
Gyvūnus kankinę lietuviai pripažino kaltę
tiesa.com

Britams naminius augintinius pardavinėjusi sutuoktinių iš Lietuvos pora jau šią vasarą turėtų išgirsti bausmes už nelegalią gyvūnų prekybą ir jų kankinimą.

Pora į teisėsaugos akiratį pateko po to, kai keli žmonės, iš jų brangiai nusipirkę blogos būklės naminius gyvūnus kreipėsi į gyvūnų priežiūros tarnybą, kuri ir surengė reidą.

Raimondo Tito ir jo žmonos Lauros namuose aptikta apgailėtinomis sąlygomis laikomi 41 šuo bei 8 katės. Kai kurie iš jų buvo sergantys, žaizdoti, neprižiūrėti, du vėliau nugaišo nepaisant gydymo.

Lietuviai dažniausiai parduodavo paklausių ir brangių veislių naminius gyvūnus, tokius šunis kaip prancūzų buldogai, mopsai ar sfinksų veislės katinai.

Manoma, kad pora nelegaliai pardavė apie 500 gyvūnų, kai kurių iš jų kaina siekė po 800£.

Gyvūnai nelegaliai įvežti iš Lietuvos, Latvijos, Baltarusijos, Lenkijos arba Vengrijos nesilaikant privalomų reikalavimų. Jų vakcinacijos ir kiti veretinarijos dokumentai buvo suklastojami.

Manchesterio karūnos teisme lietuviai sutiko su jiems pareikštais kaltinimais: nelegali gyvūnų prekyba ir laikymas, gyvūnų kankinimas, nesugebėjimas užtikrinti gyvūnų gerovės.

Bausmes teismas žada paskelbti šią vasarą.

2016 06 17 09:15
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt