sekmadienis, balandžio 11 d.
H. Berry atskleidė pirmą bučinį patyrusi su mergina
Alfa.lt

Halle Berry pabilo apie savo pirmąjį bučinį. Oskaro laimėtoja instagramo vaizdo įraše kartu tu draugėmis kalbėjo apie pirmo bučinio patirtį, skelbia People. „Mano pirmas bučinys buvo su mergina“, - pasakojo žvaigždė.

„Aš turėjau vaikiną ir norėjau pasibučiuoti su juo. Bet aš nežinojau, kaip bučiuotis prancūziškai, taigi mano geriausia draugė parodė, kaip tai daryti, kad vėliau galėčiau jį pabučiuoti.

Ji atvyko į mano namus ir mes 30 min bučiavomės. Vėliau taip pasibučiavau su savo vaikinu", - instagrame pasakojo H. Berry. 

View this post on Instagram

A post shared by Halle Berry (@halleberry)

H. Berry seniai pamiršo savo paauglystės meilę ir šiuo metu susitikinėja su muzikantu Vanu Huntu.

Aktorė socialiniuose tinkluose pasidalijo šiltomis akimirkomis kartu su mylimuoju. 

„Visiems Valentinams, kuriems dabar sunkus laikotarpis. Aš suprantu jus, bet niekada nepasiduokite ir niekada nenusižeminkite. Nesvarbu, ką kiti sako ar kuo jus vadina. Nesvarbu, kiek kartų bandysite, tai visada vertinga. Jeigu trokštate meilės, rasite tinkamą žmogų, savo žmogų. Net jeigu tai įvyks 54 metų!“, - per Valentino dieną instagrame rašė H. Berry.

View this post on Instagram

A post shared by Halle Berry (@halleberry)

Praėjusių metų rugsėjį šaltinis teigė People, kad pora susitikinėja jau „keletą mėnesių“ ir V. Huntas jau susipažino su H. Berry sūnumi Maceo-Robertu ir dukra Nahla.

2021 02 24 07:41
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt