šeštadienis, balandžio 10 d.
H. Berry kirto kritikams: moterys jums nėra skolingos
Alfa.lt

Aktorė Halle Berry instagrame pasidalijo kandžiu įrašu po to, kai sekėjai pradėjo kaltinti moterį „nesugebant palaikyti santykių su vyru“, skelbia Dailymail. „Moteris jums nieko nėra skolinga“, – rašė garsenybė.

Sėkminga 54 metų aktorė pirmadienį atsakė piktiems komentatoriams. „Kas sakė, kad šalia noriu netinkamo vyro? Nes aš taip nesakiau“, – teigė H. Berry.

Viskas pasidarė rimta, kai ji pasakė parašiusi, kad „niekas manimi niekada nesirūpino“ ir kad nepagrįstai didelių vaikų išlaikymo mokėjimas buvusiajam yra „neteisingas turto prievartavimas“.

Panašu, kad H. Berry omenyje turi savo buvusį vyrą Gabrielių Aubry, su kuriuo augina 12 metų dukrą Nahlą. Pora susitikinėjo 2002–2010 m.

Moteris taip pat turi sūnų Maceo, kurį augina su trečiuoju buvusiu vyru Olivieriu Martinezu. Pora susituokė 2013 m., tačiau išsiskyrė praėjus trejiems metams. Nors jis jai buvo „netinkamas vyras“, neatrodo, kad ji kritikuoja jį kaip tėvą.

Gabrielius buvo apkaltintas pavadinęs Halle „N-žodžiu“ po to, kai jie išsiskyrė. Buvęs G. Aubry draugas ir verslo partneris Stephane'as Bibeau teigė, kad tuo metu, kai jie išsiskyrė, Gabrielis tapo „žodžiu grasinantis“ Berry.

Kai vienas iš aktorės sekėjų parašė „H. Berry yra skolinga alimentus tam vyrui, kuris ją pavadino „N“ žodžiu, nors akivaizdu, kad tai buvo apie Gabrielių“. 

„Kasdien reikia didelės drąsos tiek sumokėti. Be to, tai neteisinga“, – aktorė atsakė internautams.

Ji taip pat sakė, kad mokėjo vaiko išlaikymą dešimtmetį, turėdama omenyje G. Aubry, o ne Martinezą, nes jų sūnus yra tik septynerių metų.

Į paskutinį H. Berry instagramo įrašą nesusilaikė ir atsakė keletas sekėjų. 

„Halle, turėjai problemų su vyrais“, – komentavo vienas internautas.

„Ne, tai jie turėjo su manimi problemų“, – atsakė aktorė. 

Aktorė pateikė keletą piktų atsakymų, kai vienas sekėjas pastebėjo: „Su visais pasiekimais, žinomumu, grožiu, atrodo, negali išlaikyti santykių su vyrais.“

„Kas sakė, kad negaliu? Aš stengiuosi gyventi savo gyvenimą, jeigu nuklystu ne ten, pasitaisau ir pradedu iš naujo“, – teigė H. Berry.

2021 02 09 19:22
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt