trečiadienis, liepos 6 d.
H. Bieber sureagavo į kalbas apie nėštumą
Alfa.lt
Scanpix
Justinas Bieberis ir Hailey Bieber

Hailey Bieber atsakė į instagrame esantį įrašą, kuriame spėliojama, kad ji nėščia ir laukiasi pirmagimio su Justinu Bieberiu.

Balandžio 4 d. paskelbtame įraše rašoma, kad gerbėjai tiki, jog „Saint Laurent“ „laisvai krentanti suknelė“, kurią ji vilkėjo ant 2022 m. „Grammy“ apdovanojimų raudonojo kilimo, slepia nėščiosios pilvuką, skelbia Eonline.

Tačiau Hailey paneigė gandą apie nėštumą vienu paprastu komentaru: „Aš nesu nėščia, palikite mane ramybėje.“

25 metų Hailey dalyvavo „Grammy“ apdovanojimuose, kad palaikytų 28 metų Justiną, kuris buvo nominuotas aštuoniems apdovanojimams. Renginio metu Justinas vilkėjo per didelį „Balenciagos“ kostiumą, rožinę kepurę ir „Crocs“ platforminius batus.

Nors šiuo metu Hailey nėra nėščia, ji atvirai kalbėjo apie norą turėti vaikų.

Justino dokumentiniame filme „Justinas Bieberis: Mūsų pasaulis“ dainininkas sakė: „Mano ketinimas 2021 m. yra toliau kelti tikslus ir smagiai praleisti laiką. Mano šeima yra prioritetas. Tikėkimės, kad galbūt pavyks susilaukti vaikelio.“

Kalbos apie nėštumą pradėjo sklisti po Hailey apsilankymo ligoninėje praėjusį mėnesį. Kovo 12 d. garsenybė savo instagramo paskyroje teigė, kad smegenyse susidarė kraujo krešulys: „Sėdėjau ir pusryčiavau su savo vyru, kai man prasidėjo į insultą panašūs simptomai, ir buvau nuvežta į ligoninę.

Jie nustatė, kad mano smegenyse susidarė labai mažas kraujo krešulys, dėl kurio trūko deguonies, – paaiškino ji. – Tačiau mano kūnas tai perėjo savaime ir aš visiškai atsigavau per kelias valandas.“

2022 04 05 18:19
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt