sekmadienis, rugpjūčio 9 d.
Hario Poterio autorė rašo naują knygą vaikams
tiesa.com

Visame pasaulyje žinoma rašytoja J. K. Rowling, sukūrusi kultiniu tapusį knygų herojų Harį Poterį, pranešė išleisianti naują knygą vaikams. Kaip teigė cnn.com., autorė jau parašė dalį knygos, kuri jai pačiai itin artima širdžiai.

Pranešdama, jog pasaulį išvys naujas jos kūrinys vaikams, autorė su džiaugsmu prasitarė, kad turi daugybę idėjų, tik baiminasi, jog neužteks laiko jas visas paversti knygomis. Rašytoja juokauja, kad tai jos didžioji vidurio amžiaus krizės problema.

Rašytojos J. K. Rowling fanus taip pat netrukus nudžiugins jos kurtomis istorijomis paremtas filmas ,,Fantastic Beasts and Where to Find Them“ (liet. „Fantastiškos pabaisos ir kur jas rasti“) bei spektaklis ,,Harry Potter and the Cursed Child“ (liet. „Haris Poteris ir prakeiktas vaikas“), kurį jau nuo kitos vasaros bus galima pamatyti Londono „Palace“ teatre.

J. K. Rowling išgarsėjo parašiusi visą pasaulį pakerėjusią Hario Poterio istoriją, o vėliau savo jėgas sutelkė į veikalų suaugusiesiems rašymą. Naujausias jos darbas – novelė „Career of Evil“ (liet. „Blogio karjera“) – taip pat skirta vyresnio amžiaus auditorijai.

2015 11 12 08:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt