trečiadienis, liepos 6 d.
Harry ir Meghan pasidalijo dukros Lilibet nuotrauka iš pirmojo jos gimtadienio
Alfa.lt
Scanpix
Meghan ir Harry

Sasekso hercogas ir kunigaikštienė pasidalijo savo dukters Lilibet pirmojo gimtadienio nuotrauka, skelbia BBC.

Lilibet matoma besišypsanti per gimtadienio iškylą, kurią pora surengė Frogmore kotedže, Vindzoro mieste.

Princas Harry ir Meghan sakė, kad juos „neįtikėtinai sujaudino“ gimtadienio sveikinimai, kuriuos gavo antrajam vaikui, pavadintam karalienės garbei.

Tai įvyko po to, kai jie lankėsi Didžiojoje Britanijoje platininio jubiliejaus proga.

Penktadienį Sasekso hercogai pirmą kartą viešai pasirodė Didžiojoje Britanijoje nuo 2020 m., kai dalyvavo padėkos už karalienę pamaldose Šv. Pauliaus katedroje.

Praėjusi savaitė monarchei būtų buvusi pirmoji galimybė susitikti su savo proanūke, gimusia Santa Barbaroje, Kalifornijoje, kur dabar gyvena Sasekso hercogai Meghan ir Harry.

Šeštadienį pirmąjį gimtadienį atšventusi Lilibet nuotraukoje – blyškiai mėlyna suknele su baltu lankeliu plaukuose.

Nuotrauką padarė šeimos draugas Misanas Harrimanas per pikniką, kuriame dalyvavo šeima ir artimi draugai, sakė kunigaikščio ir kunigaikštienės atstovas.

Profesionalus fotografas M. Harrimanas vėliau socialiniame tinkle „Twitter“ pasidalijo nespalvota nuotrauka, kurioje Meghan laiko Lilibet, kartu su šiais žodžiais: „Buvo tokia privilegija švęsti 1-ąjį Lilibet gimtadienį su savo ir jos šeima! Džiaugsmas ir veido piešimas aplinkui.“

Sasekso atstovas sakė, kad tortą patiekė poros vestuvių kepėja Claire Ptak.

Jie pridūrė, kad žmonės visame pasaulyje jų dukters garbei paaukojo daugiau nei 100 tūkst. dolerių (79 800 svarų) „World Central Kitchen“ – organizacijai, teikiančiai maitinimą žmonėms, nukentėjusiems nuo humanitarinių, klimato ir bendruomenės krizių.

Princas Harry ir Meghan pavadino dukrą Lilibet – karališkosios šeimos slapyvardžiu, skirtu karalienei, mažylės prosenelei.

Jos antrasis vardas Diana buvo pasirinktas pagerbti jos „mylimą velionę močiutę“, Velso princesę, praėjusiais metais sakė pora, kai ji gimė.

Ji yra 11-oji karalienės proanūkė ir aštunta eilėje į sostą.

Jos brolis Archie gimė 2019 m. gegužę.

2022 06 07 12:47
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt