penktadienis, sausio 15 d.
Harvardo profesorius: žmonija ignoruoja signalus iš kosmoso
tiesa.com

Teigiama, kad mokslininkai turi nežemiškos gyvybės įrodymų ir net priima iš kosmoso siunčiamus signalus, tačiau nesugeba jų perprasti.

Tokią versiją šiomis dienomis pateikė Harvardo universiteto profesorius Avi Loeb’as. Pasaulinį pripažinimą pelniusios aukštosios mokyklos astrofizikos tyrėjas teigia, kad ateivių egzistavimą įrodo keistos radijo bangos iš kosmoso gilumos žemę pasiekusios dar 2001 metais ir mokslininkų atrastos 2007-aisiais.

Signalų ypatybės rodo, kad jie pasiųsti iš didžiulio, gal net planetos dydžio kosminio laivo ar kitos įrangos, kurios šiandien viršija žmonių galimybių ribas ir gali būti sukurtos tik kitos kosmose egzistuojančios ir labiau išsivysčiusios civilizacijos.

Signalus kruopščiai išanalizavę A. Loeb’as ir jo kolega Mansavi Lingam’as teigia, jog jų siuntimas reikalauja tokio kiekio energijos, kuri ištirpdytų net aušinamą ir dukart už žemę didesnę įrangą.

Tiek energijos užtenka įveikti didžiulius atstumus tarp žvaigždžių, o gal ir tarp galaktikų, jos pakaktų itin didžiuliui kosminiui laivui judėti tokiomis distancijomis.

Tokio didžiulio objekto judesiai ir paaiškintų žmonių užfiksuotas radijo bangas, mano Harvardo mokslininkai. Jie primena, kad šis jų darbas vertinamas prieštaringai bet nereiškia, kad vyrai tiki ateiviais.

„Mokslas – tai ne įsitikinimai, o įrodymai, kuriems rasti reikia daug darbo ir pastangų“, – sako jie.

Mokslininkai įsitikinę, kad keistųjų signalų nereikėtų ignoruoti, o išankstinis nusistatymas neturėtų užgošti surenkamų duomenų.

2017 03 11 09:35
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt