pirmadienis, sausio 18 d.
Holivude išdalinti „Auksiniai gaubliai“: triumfavo filmas „Bohemijos rapsodija“
tiesa.com
Flickr.com, Curt Johnson
Rami Malekas įkūnyja Freddie Mercury

Sekmadienio vakarą JAV laiku Holivude vyko bene vienas didžiausių vakarėlių – buvo dalinami „Auksiniai gaubliai“.

Iškilmingą vakarą vedė aktoriai Andy Sambergas ir „Auksiniui gaubliui“ nominuota Sandra Oh, kurie užtikrino jaukią ir linksmą atmosferą.

Geriausiu draminiu filmu tapo juosta „Bohemijos rapsodija“, o geriausiu miuziklu ar komedija paskelbtas „Žalioji knyga“. Filmui „Žmogus voras: į naują visatą“ buvo įteiktas apdovanojimas už geriausią animacinę kino juostą. Užsienio filmų kategorijoje „Auksinį gaublį“ gavo Meksikoje kurta juosta „Roma“.

Geriausia aktore draminiame filme pripažinta Glenn Close, atlikusi vaidmenį kino juostoje „Žmona“, o vyrų kategorijoje statulėlė įteikta „Bohemijos rapsodijoje“ Freddie Mercury įkūnijusiam Rami Malekui. Komedijoje ar miuzikle geriausiais pripažinti Olivia Colman („Favoritė“) ir Christianas Bale‘as („Vice“).

Už geriausią antraplanį vaidmenį „Auksinį gaublį“ gavo Regina King („If Beale Street Could Talk“) ir Mahershalas Ali („Žalioji knyga“).

Geriausiu režisieriumi pripažintas Alfonso Cuaronas, sukūręs kino filmą „Roma“, o už geriausią scenarijų kino juostai „Žalioji knyga“ apdovanojimas įteiktas Brianui Currie, Peteriui Farrelly ir Nickui Vallelongai.

Metas pakalbėti apie muziką. Geriausia originalia daina pripažinta filme „Gimė žvaigždė“ skambėjęs kūrinys „Shallow“, o „Auksinis gaublys“ už geriausia muzikinį takelį atiteko Justinui Hurwitzui, dirbusiam su „Pirmasis žmogus“.

Nepamiršti buvo ir televizijos atstovai. Geriausiu draminiu serialu pripažintas „Amerikiečiai“. Komedijos ar miuziklo kategorijoje šis apdovanojimas atiteko serialui „The Kaminsky Method“ .

Geriausiu aktoriumi ir aktore draminiuose serialuose tapo vakaro vedėja Sandra Oh („Killing Eve“) ir Richardas Maddenas („Asmens sargybinis“) , o Rachel Brosnahan ir Michaelas Douglasas „Auksiniais gaubliais“ įvertinti už geriausius pasirodymus televizinėje komedijoje ar miuzikle.

Auksu padengtą statulėlę už geriausius pasirodymus antraplaniuose vaidmenyse serialuose gavo Patricia Clarkson („Sharp Objects“) ir Benas Whishawas („A Very English Scandal“).

ŠALTINIS: alfa.lt

2019 01 07 06:25
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt