šeštadienis, rugpjūčio 15 d.
Holivudo prodiuseriui D. Guillodui pareiškti kaltinimai dėl žaginimų ir pagrobimo
BNS

Vienam Holivudo prodiuseriui ir talentų ieškotojui pareikšti kaltinimai dėl keleto išžaginimų, lytinių nusikaltimų ir keturių moterų pagrobimo Kalifornijoje, pirmadienį pranešė prokurorai.

Davidas Guillod (Deividas Gijo), filmų „Atominė blondinė“ (Atomic Blonde) ir „Evakuacija“ (Extraction) vykdomasis prodiuseris, yra naujausias Holivudo magnatas, demaskuotas prasidėjus moterų teisių judėjimui #MeToo, per kurį kitas kino pramonės ryklys Harvey Weinsteinas (Harvis Veinsteinas) kovą buvo nuteistas 23 metų laisvės atėmimo bausmę už žaginimus ir lytinius nusikaltimus.

D. Guillod pasidavė policijai pirmadienio rytą Santa Barbaroje, netoli Los Andželo. Jį lydėjo jo advokatas.

Prodiuseris kaltinamas dėl 11 nusikaltimų, įvykdytų nuo 2012 metų. Jeigu teismas pripažins jo kaltę, jam gresia iki 21 metų laisvės atėmimo bausmė, nurodė Santa Barbaros prokurorai.

53 metų D. Guillod kaltinimus neigia, sakė jo advokatas.

„Ponas Guillod yra juodinamas jau aštuonerius metus, nesuteikiant jam galimybės apklausti savo kaltintojų, davus priesaiką“, – sakoma Philipo Coheno (Filipo Koeno) pareiškime naujienų agentūrai AFP.

„Teisingumas retai kada būna greitas, dažnai jis neateina lengvai, bet ponas Guillodas laukia galimybės susigrąžinti savo reputaciją atitinkamoje teisinėje institucijoje“, – nurodoma jame.

Santa Barbaros prokurorų kaltinime kaltintojų pavardės neskelbiamos.

D. Guillod lytiniu nusikaltimu apkaltino filmo „Tedis“ (Ted) aktorė Jessica Barth (Džesika Bart), pareiškusi, kad prodiuseris ją apsvaigino narkotikais per jų susitikimą 2012 metais.

Šią bylą tyrė Los Andželo policija, tačiau po dviejų metų byla buvo nutraukta.

Savo kaltinimus prodiuseriui J. Barth paviešino 2017 metais, prasidėjus #MeToo judėjimui, kai su ja neva susisiekė kita nuo D. Guillod panašiai nukentėjusi aktorė.

Netrukus D. Guillod atsistatydino iš bendrovės „Primary Wave Entertainment“ vyriausiojo prodiuserio pareigų.

Pirmadienį jam buvo pareikšti kaltinimai dėl trijų incidentų, susijusių su neįvardintomis moterimis Santa Barbaroje, ir vieno incidento Los Andžele 2012 metais, kurio taip pat imasi Santa Barbaros prokurorai.

Įtariamas pagrobimas ir žaginimai Santa Barbaroje įvyko 2014 metų gruodį vienos kompanijos viloje vynuoges auginančiame regione, pranešė „Los Angeles Times“.

D. Guillod taip pat pareikšti kaltinimai dėl dviejų sąmonę praradusių apsvaigusių moterų išžaginimo 2015 metų sausį per dvi dienas.

Žinomas talentų ieškotojas D. Guillod yra 2017 metų filmo „Atominė blondinė“ su Charlize Theron (Šarliz Teron) prodiuseris. Jis taip pat prodiusavo bendrovės „Netflix“ šių metų trilerį „Evakuacija“ su Chrisu Hemsworthu (Krisu Hemsvortu). 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2020 06 23 16:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt