antradienis, rugpjūčio 11 d.
Į „Dydžio evoliucijos“ finalą pateko tik trys dalyvės. Išrinkite verčiausią nugalėtojos titulo
Alfa.lt

Tūkstančiai merginų norėjo būti jų vietoje, tačiau tik trys finalininkės, praėjusios daugybę atrankų, fotosesijų ir filmavimų „Dydžio evoliucijoje“, kovos finale dėl pergalės ir plius dydžio žvaigždės titulo.

Dėl nugalėtojos vardo jau rytoj, trečiadienį, per LNK susikaus trys labai skirtingos merginos. Tai grožio specialistė Paulina Galkontaitė (24 m.), daugeliui puikiai atpažįstama kaip realybės šou „Sala“ dalyvė. Paulina nuo paauglystės svajojo būti modeliu, netgi išvažiavo dirbti į Kiniją – ten fotografavosi drabužių katalogams, reklamoms. „Žinojau, kad manęs užsakovai nepasirinkdavo, nes buvau stambesnė už kitas, kartais per dieną tik obuolį suvalgydavau, kad tik nesustorėčiau“, – pasakoja nuolat alinti save dietomis turėjusi Paulina, kuri dar kartą bando siekti savo svajonės, šįkart jau nebesijaudinant dėl apvalių formų. „Dydžio evoliucijoje“ komisijos nariai Pauliną gyrė ne tik už puikias nuotraukas, bet ir už grakščią eiseną ant podiumo ir pavydėtiną darbo etiką už kadro.

Antroji finalininkė – jaunosios kartos teatro ir televizijos serialų aktorė Žiedūnė Mardosaitė (26 m.). Vos jai pasirodžius projekte buvo merginų kurios net apsiverkė sulaukusios tokios stiprios konkurentės, šou komisijos nariai iš Žiedūnės dažnai reikalaudavo daugiau nei iš kitų merginų – ypač vaidybos reikalavusiose užduotyse, konkurentės kritikavo dėl to, kad yra per liekna projektui. Tačiau pati Žiedūnė atrėžia, kad ji tikrai puikiai žino, kad standartiniu modeliu ji negalėtų būti – skaudų atstūmimą jai teko patirti dar paauglystėje, kai atėjusi į modelių atrankas, išgirdo, kad yra per aukšta (jos ūgis 1,82cm), per stambi, pernelyg ryškių klubų ir krūtinės. Į finalą Žiedūnė žengia užtikrintai, kaip pati sako: „Šiam projektui atidaviau visą save, niekada čia nevaidinau ir kovojau net tada, kai man nepasisekdavo – manau, tai man ir padės nugalėti.“

Trečioji „Dydžio evoliucijos“ finalininkė – vilnietė Natali Pavlova (27 m.) – įspūdingos figūros, moteriškų manierų, grafikos dizainerė iš Vilniaus, pati save apibūdinanti kaip „atitinkanti visus plius dydžio modelių standartus“. Nors Natali dirba dizainere statybų ir architektūros žurnale, tikroji jos gyvenimo aistra – pozavimas prieš kameras, stilius ir mada. „Man dažnai būna taip, kad mane pamato pirmą kartą ir pagalvoja – ai, naivi blondinė. Bet tada žmonės susipažįsta su manimi ir pamato, kad aš ne tik maloni, graži, aš ir labai darbšti ir turiu stiprų charakterį. O to manau labiausiai ir reikia, jei nori būti tikru modeliu“, – sako į finalą užtikrintai keliaujanti Natali.

Atrodo, dar visai neseniai Natali, Žiedūnė ir Paulina Egipte negalėjo patikėti savo laime patekusios į šou finalą. O šį trečiadienį jau Lietuvoje, LNK studijoje, viena iš jų bus paskelbta nugalėtoja. Tiesa, dėl pergalės joms dar teks nemažai pakovoti. Pirmiausia jų laukia daug drąsos ir pasitikėjimo reikalaujanti užduotis – prieš fotografo Naglio Bieranco fotoobjektyvą jos turės pozuoti nuogos. Sužinojusi, kad teks nusimesti visus drabužius, Paulina suabejojo, ar iš vis sugebės apsinuoginti, kai tuo metu Žiedūnė drąsiai pozavo pati atsisakiusi šiek tiek kūną dengiančio audinio. Vėliau merginos turės vos per dešimt minučių važiuojančiame limuzine susiruošti taip, kad sublizgėtų ant raudonojo kilimo prieš minią fotografų. Ir, galiausiai, trijų finalisčių likimas bus nulemtas ant „Dydžio evoliucijos“ finalinio podiumo, kur jos pristatys specialiai šiam vakarui kurtą dizainerio Roberto Kalinkino plius dydžio mados kolekciją.

„Tai yra antroji mano plius dydžio kolekcija ir tik „Dydžio evoliucijos“ dėka aš tokias pradėjau kurti, iki tol plius dydžio drabužius kūriau tik pavieniams klientams. Antrasis projekto sezonas, mano nuomone, buvo daug stipresnis ir įdomesnis, merginos brandesnės, daug labiau motyvuotos, daug rimčiau žiūrėjo į visas užduotis. Paskutinė užduotis buvo mano kolekcijos pristatymas ir aš pamenu, kaip merginos drebėjo besivilkdamos drabužius, – pasakojo Robertas, kolekcijai parinkęs blizgius mėlynos ir juodos spalvos audinius ir sudėtingas drabužių konstrukcijas. – Buvo daug korsetų, suvaržymų, bet mes nekeitėme kūno formų, tiesiog ryškinome liemenį ar kėlėme krūtinę į viršų. Merginos labai stresavo, bet aš buvau laimingas, matydamas, kaip jos pasirodė, man buvo labai gražu“, – sakė žinomas dizaineris, pasirodymui kiekvienai merginai paruošęs po tris skirtingus įvaizdžius.

Robertas Kalinkinas kartu su kitais komisijos nariais – plius dydžio mados namų įkūrėja Erika Vitulskiene, fotografu ir šokėju Nagliu Bierancu bei prodiusere Laura Paukšte išrinks projekto nugalėtoją, kuriai atiteks įspūdingi prizai – „Dydžio evoliucijos“ laimėtoja pasirašys kontraktą su tarptautine modeliu agentūra „LYS Models“, taip pat ji papuoš žurnalo „Stilius“ viršelį ir jos laukia grožio svajonių išsipildymas „Vitkus Clinic“ estetinės dermatologijos klinikoje.

Intriguojanti fotosesija, trys įspūdingi pasirodymai ant podiumo, ir trys kvapą gniaužiančios merginos. Natali, Žiedūnė ir Paulina – kuri nugalės, sužinosite jau šį trečiadienį, 20 val. per LNK.

2020 05 26 12:30
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt