šeštadienis, rugpjūčio 15 d.
Į Glastonberio festivalį sugrįžo ir legendinės žvaigždės
tiesa.com

Praėjusįjį savaitgalį, po metų pertraukos vėl įvyko garsusis Glastonberio festivalis, kuris surengtas jau 43-ąjį kartą.

Tris dienas besitęsusi muzikos fiesta tradiciškai vyko Verčio ūkyje, Somersete, Pietryčių Anglijoje. Festivalio metu visi dalyviai gyvena palapinėse, kur vietą galima gauti, paklojus nuo keliasdešimties iki kelių tūkstančių svarų.

Šiemet dešimtys tūkstančių gerbėjų susirinko pamatyti ypatingų festivalio svečių - grupės „Rolling Stones“, kuriems tai buvo debiutas šiame festivalyje, nors jie muzikinėje scenoje jau darbuojasi daugiau kaip 50 metų.

„Rolling Stones“ koncertas pagrindinėje festivalio scenoje truko daugiau nei dvi valandas, o žiūrovai galėjo išgirsti geriausius šios grupės hitus. Grupės lyderis M. Jaggeris, kuriam jau per septyniasdešimt metų, vilkėjo žaliais blizgučiais nusagstytą švarką ir tryško energija. Tiesa, skelbiama, kad dėl savo amžiaus, M. Jaggeris šiam pasirodymui ruošėsi ypač sunkiai ir lankė specialias treniruotes.

Viename garsiausių pasaulyje festivalių apsilankė ir daugybė žvaigždžių – Princas Haris, modelis Kate Moss, futbolininkas Wayne‘as Rooney ir kiti. Gerbėjai norėdami pamatyti trokštamas grupes, geriausias vietas užimdavo dar likus kelioms valandoms iki pasirodymų.

2013 07 02 16:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt