ketvirtadienis, sausio 20 d.
I. Jankauskaitės patarimas vyrams, kaip per Kalėdas nustebinti moteris: šių dovanų dar niekas neatšaukė
Alfa.lt
Organizatoriai
Inga Jankauskaitė

Vos už kelių dienų pasitiksime didžiąsias metų šventes, o tam paminėti TV3 televizija jau šiandien kviečia dvigubai ilgesnei „Gero vakaro šou. Kalėdų belaukiant“ laidai. Viena iš šio vakaro viešnių – talentingoji Inga Jankauskaitė. Žinoma moteris laidoje ne tik pasakos, kokios Kalėdos jai yra geriausios, bet ir dalysis taikliais patarimais, kuo švenčių proga nustebinti savo antrąją pusę.

Dvigubai ilgesnėje šventinėje šio trečiadienio laidoje žiūrovai išvys ir kitus žinomus žmones, kurių istorijos padės laukti Kalėdų. Tarp jų – Deivio ir Renatos Norvilų šeima bei gastronomijos istorijos žinovas Rimvydas Laužikas.

I. Jankauskaitė aiškins, kad, renkant dovaną brangiam žmogui, svarbiausia yra įsiklausyti – juk dažniausiai apie didžiausius savo norus visai „nekaltai“ išsiplepame patys.

„O visiems vyrams, kurie galvoja, ką padovanoti savo moterims, aš labai rimtai sakau – niekas dar neatšaukė nei apatinio trikotažo, nei juvelyrikos, nei gerų kvepalų. Tad prašome neimprovizuoti su savo puodų rinkiniais, keptuvėmis ir kitomis praktiškomis nesąmonėmis“, – linkės I. Jankauskaitė, o juokais pridurs, kad vertėtų į tai pažiūrėti asmeniškai savo pačių sveikatai ir naudai.

I. Jankauskaitė garsėja ir kaip aktorė, ir kaip dainininkė, ir kaip poetė, o jau visai netrukus didžiulį savo koncertą ji surengs 1-ąją 2022 m. dieną. „Tai – pati geriausia diena rengti koncertą – ji nė kiek manęs negąsdina. Tai kaip tik yra labai gera diena, nes visiems tuo metu norisi mažiau šnekėti, bet daugiau klausyti“, – sakys ji.

Laidos vedėjų toks paaiškinimas neįtikins – šie negalės atsistebėti koncertui pasirinkta sausio 1-osios data. Juk ne paslaptis, kad žmonių „sveikata“ šią dieną būna ne pati geriausia… Tačiau I. Jankauskaitės tokie jų svarstymai ir abejonės nė kiek nesuglumins.

„Esu nemažai metų dirbusi teatre ir vaidinusi vaikiškuose spektakliuose, todėl apie tai žinau viską – ir apie miegančius tėvelius, ir tą nuovargį, kadangi tai buvo laikai, kai nereikėjo dėvėti kaukių ir visa tai matėsi. Bet kas nutinka vaikiškuose spektakliuose, lieka vaikiškuose spektakliuose“, – sakys ji, o už puikų atsakymą sulauks žiūrovų plojimų.

Kaip I. Jankauskaitei pavyks susidoroti su užduotimi parašyti eilėraštį iš tarpusavyje nesirimuojančių, pačių netikėčiausių žodžių? Kokios Kalėdos jai yra geriausios ir kokių dovanų nenorėtų sulaukti pati?

Dvigubai ilgesnė „Gero vakaro šou. Kalėdų belaukiant“ – jau šiandien 19.30 val. per TV3!

2021 12 22 11:10
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt