penktadienis, rugsėjo 25 d.
I. Jurgelevičiūtė sugriovė tylos sieną: pirmą kartą prakalbo apie įvykdytą vagystę
tiesa.com
Facebook nuotr.

Po ilgų metų tylos garsi dainininkė Irma Jurgelevičiūtė, išgarsėjusi su grupe „Dinamika“, nusprendė papasakoti, koks buvo jos gyvenimas po plačiai nuskambėjusio skandalo šokių projekte. Moteris buvo apkaltinta vagyste. Netrukus jos kasdienybe tapo teismo durų varstymas, apvertęs gyvenimą aukštyn kojomis: „Buvo daug alkoholio, tačiau aš tada nesupratau, kad man reikia pagalbos.“

Po 8 metų tylos – pirmas atviras I. Jurgelevičiūtės interviu LRT televizijoje. Atlikėja teigia: „Atėjo metas Lietuvai papasakoti tiesą.“ Pokalbio metu moteris su ašaromis akyse dalijosi prisiminimais apie legendinius grupės „Dinamika“ laikus.

Prabėgę jaunystės metai privertė visiškai pamesti sveiką protą. Tuomet atlikėjai buvo tik 18 metų. Jaunai merginai netrūko gerbėjų dėmesio, pinigų: „Gyvenau šlove ir sėkme. Man tai susuko galvą. Gal tik žmogaus nebuvo, kuris galėjo man padėti suprasti, kaip gyventi“, – atviravo dainininkė. Irma nuoširdžiai gailisi dėl netinkamai susidėliojusio savo gyvenimo, kupino skandalų ir netinkamų sprendimų. Tai palietė ne tik ją pačią, bet ir ją supusius mylimus žmones:

„Man buvo aptemęs protas. Jeigu būčiau kažką galvojusi, nebūčiau to dariusi. Dieve... Aš norėčiau atsiprašyti visų. Labai. Už tai, ką padariau ir pridariau. Kiek sau prisidariau, kiek jums pridariau... Labai. Mano šeima mane saugojo, nes aš jau buvau ant išlikimo ribos“, – ašarų nesuvaldė I. Jurgelevičiūtė. Alfa.lt primena, kad garsios moters gyvenimas buvo purtomas skandalų visos karjeros metu. I. Jurgelevičiūtė savo ranką bei širdį atidavė ne vienam vyrui. Iš pradžių – garsiam Lietuvos verslininkui, o vėliau ištekėjo už Kauno žurnalisto D. Selenio. Susituokus nutrūko jaunos dainininkės karjera „Dinamikoje“.

„Privalėjau rinktis: arba grupė, arba povestuvinė kelionė. Aš pasirinkau.“ Pasibaigus meilei ir šiai santuokai, žinomos moters laukė dar vienas gyvenimo išbandymas – romanas su kaliniu R. Lavickiu. Jai prieš visą Lietuvą teko pripažinti, kad tai buvo kvailas sprendimas: „Visuomenė jį laikė kaliniu, o man jis buvo žmogus. Tik dabar supratau, kad padariau nesąmonę“, – neslėpdama kartėlio prisipažino moteris. Žlugusi santuoka buvo tik I. Jurgelevičiūtės gyvenimą užgriuvusių nesėkmių pradžia. Tylos siena moteris atsitvėrė tuomet, kai šokių projekte buvo pričiupta vagianti kitų žymių Lietuvos žmonių daiktus: „Aš iki šiol nenorėčiau sutikti tos Irmos, kuria buvau. Buvo daug alkoholio, tačiau aš tada nesupratau, kad man reikia pagalbos. Maniau, kad viską kontroliuoju“, – pripažino ji. Į žurnalisto pateiktą klausimą, ar įvykdė vagystę, ji atsakė teigiamai.

2019 02 07 12:05
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt