ketvirtadienis, birželio 4 d.
Į Londoną atvyksiančios grupės „Yva“ narės Kristina, Natalija ir Goda įvertino emigrantų publiką
tiesa.com
Facebook nuotr.

16-tus gyvavimo metus scenoje skaičiuojanti muzikos grupė sugrįžta į Londoną, kad sukurtų siautulingą vakarėlį. „YVA Latino“ vakaras vyks Didžiosios Britanijos sostinės centre įsikūrusiame klube jau šį šeštadienį. Ant vienos scenos pasirodys Natalija Bunkė, Krisitna Ivanova ir Goda Alijeva. Merginos žada grupės hitų skambesį iki paryčių bei intriguojantį šou pasirodymą.

„Norime atšvęsti net gi dvi svarbias progas per vieną naktį. Tai yra Natalijos ir klubo, įsikūrusio Londono širdyje, savininkės – Kotrynos gimtadienį. Dvigubos šventės proga šovė idėja, kad grupė privalo pasipuošti taip, kaip Londonas dar nematė“, – pasakojo grupės narė K. Ivanova.

Paprašyta išskirti esminius publikų ,susirenkančių ne tik Lietuvoje,bet ir už jos ribų, skirtumus, K.Ivanova atskleidė, kad Londone gyvenantys tautiečiai neišlepę: „Prisiminus pirmąjį koncertą, kuris buvo surengtas Londone įsikūrusiame klube, užplūsta tik geriausi prisiminimai. Ten renkasi labai faini ir atsipalaidavę žmonės. Gerbėjai dega noru pasilinksminti. O pasibaigus kiekvienam pasirodymui, mes su merginomis kartojame, kad muzikos šou buvo 110% vykęs.

Turbūt pasirodys juokinga, bet susirinkę gerbėjai neleidžia užmiršti hitu tapusios dainos „Paukštelis“. Tiesa, šiuo metu daina skambės visai kitaip nei prieš 16 metų, mes keičiamės. Mano nuomone, lietuviai, gyvenantys Londone nėra išlepę, kaip Lietuvoje gyvenanti auditorija. Tačiau tai visiškai normalu. Gimtinėje paprasta nueiti į bet kurio atlikėjo koncertą ar net kelis per vieną dieną. O kitose šalyse, nesvarbu ar tai būtų Norvegija, Airija ar Didžioji Britanija, lietuviškų grupių pasirodymas tampa tikra prabanga.“ Kalbėdama apie būsimą koncertą K. Ivanova spinduliavo gera nuotaika. Naujas „kosmoso“ įvaizdis ir sidabru žvilgantys kostiumai jau spėjo patraukti visko mačiusių gerbėjų akį Lietuvoje. Atėjo laikas pavergti į kitas šalis išvykusius tautiečių publiką: „Su šiais sceniniais kostiumais pasirodysime Londone įsikūrusio klubo scenoje.

Tokiu būdu skatiname būsimo vakarėlio dalyvius pasidaryti mažą šventę sau bei sukuriame progą į muzikinį šou atvykti išskirtinai pasipuošus. „YVOS“ pasirodymas įsuks į tikro naktinio gyvenimo siautulį. Norime, kad koncerto laukiantys lietuvaičiai ir patys prisijungtų prie kosmiškos vakarėlio idėjos. Juk šiais laikais žmonės išties užimti bei retai randa progą iš širdies pasilinksminti.“

2019 02 08 07:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt