šeštadienis, rugpjūčio 15 d.
Į N. Bunkės pasisakymus apie skyrybas sureagavo ir V. Siegel: nenoriu būti pavyzdžiu
Alfa.lt

Ketvirtadienį dainininkė Natalija Bunkė instagrame pasidalijo mįslinga žinute apie dėl populiarumo parduodamą šeimą. Garsi moteris dėl savo pasisakymo sulaukė ir influencerės Viktorijos Siegel reakcijos.

N. Bunkė ketvirtadienį instagrame paskelbtame įraše galimai turėjo omenyje neseniai įvykusias V. Siegel ir Danieliaus Bunkaus skyrybas. Moteris drąsiai pasisakė apie netikrą influencerių gyvenimą ir rodomą skyrybų dėl meilužio pavyzdį.

„Žinau, tai, kaip išsakysiu savo mintis, tiesiog didžiąja dalimi įdėsiu savo žodžius jums į lūpas. Atsirado trendas – apsimestinis tikrumas. „Kokia aš tikra, kaip nefeikinu savo gyvenimo sekėjams.“ Ar tikrai? Ar tikrai mes esame gyvenimo mentorės? Ir į mus reikia lygiuotis? Ar tikrai moteris, parduodanti savo „tobulą“ šeimą dėl sekėjų skaičiaus, yra pavyzdys visoms? Ir postūmis mums skirtis dėl meilužių? Gyvename tik kartą, tikrai! Visi darome klaidų, iš jų mokomės. Tik neaiškinkime, kad tai yra siekiamybė, nes tai – vaiko pezalai.

Taip padariau būdama 25-erių. Žinote, kodėl? Nes buvau paskutinė idiotė, savanaudė ir nemąstanti blondinė! Visa laimė, kad vaikų neturėjau, nes būčiau ne tik vyro psichologinę būseną sulaužiusi, bet ir savo vaiko. Taigi, dar kartą pagalvokite, nei tada, nei dabar mes, influenceriai, nesame pavyzdys niekam. Nei kaip gyventi, nei kaip statyti savo laimę. Todėl, jei tik išeina, išlipkite iš mūsų netikro, rožinio gyvenimo, nes jis išties netikras... Prisiglauskite prie savo netobulo vyro, kuris gal ir grubus kartais, gal neatnešė tau gėlių, gal prisigėrė atėjus svečiams. Bet, mieliausioji mano, jis tikras, jis tavo! Kurį tu pasirinkai. Tik noriu pasakyti, kad jūsų namai yra belenkiek kartų tikresni už mūsų instanamus“, – socialiniame tinkle rašė N. Bunkė.

View this post on Instagram

Žinau, tai kaip išsakysiu savo mintis, tiesiog, didžiąja dalimi įdėsiu savo žodžius jums į lūpas. Pasidarė trendas - apsimestinis tikrumas. “Kokia aš tikra, kaip nefeikinu savo gyvenimo savo sekėjams”. Ar tikrai?? Ar tikrai mes esame gyvenimo mentorės? Ir į mus reikia lygiuotis? Ar tikrai moteris parduodanti savo “tobulą” šeimą dėl sekėjų skaičiaus yra pavyzdys visoms? ir postūmis mums skirtis dėl meilužių? Gyvename tik kartą, tikrai!!! Visi darome klaidas, iš jų mokomės. Tik neaiškinkime,kad tai yra siekiamybė. Nes tai - vaiko pezalai! Jei kai man buvo 25 metai būtų buvęs instagramas, jūs mane užmėtytumėte akmenimis. Ne visada pasidavimas jausmams yra svarbiausia ir dėl jo reikia lėkti pametus galvą. Taip padariau būdama 25-erių, žinote kodėl? Nes buvau paskutinė idijotė, savanaudė ir nemąstanti blondinė! Visa laimė, kad vaikų neturėjau, nes būčiau ne tik vyro psichologinę būseną sulaužius, bet ir savo vaiko. Taigi dar kartą pagalvokite, nei tada, nei dabar mes, influenceriai, nesame pavyzdys niekam. Nei kaip gyventi, nei kaip statyti savo laimę. Todėl, jei tik išeina, išlipkite iš mūsų netikro, rožinio gyvenimo,nes jis išties netikras... Prisiglauskite prie savo netobulo vyro, kuris gal ir grubus kartais, gal neatnešė tau gėlių, gal prisigėrė atėjus svečiams. Bet mieliausioji mano, jis tikras, jis tavo! Kurį tu pasirinkai. Tik noriu pasakyti, kad jūsų namai yra belenkiek kartų tikresni, už mūsų insta-namus. ????

A post shared by Natalija Bunke (@natalija_bunke) on

Į šį aštrų ir drąsų pasisakymą sureagavo ir V. Siegel. Influencerė instagrame teigė, kad žmonės turi išsiskirti be komentarų iš šono. 

„Nesitikėjau ir niekada negalvojau, kad dviejų žmonių skyrybos, kurios yra tik dviejų žmonių reikalas, gali būti tokios įdomios kitiems žmonėms“, – taip instagramo „story“ pradėjo žinoma moteris.

„Tu niekada negali žinoti, kas buvo santykių viduje. Tu negali smerkti ir teisti žmogaus, išklausęs tik vieną pusę. Nusprendžiau, kad aš niekada viešai savo pozicijos nesakysiu, kad ir ką kitas žmogus galvotų apie mane, man tai yra žema. Buvai su tuo žmogumi kartu, todėl kažkokia pagarba turi likti. 

Dar kartą sakau, niekada nesmerkite „iš oro“, nes nežinote, kas buvo viduje. Aš tikrai galėjau tylėti, galėjau neprisipažinti jums, kad įsimylėjau kitą, kad turiu kitą vyrą. Aš jums prisipažinau, nes noriu būti atvira. Gyvenu tik vieną kartą ir noriu būti laiminga. 

Skyrybos yra tik dviejų žmonių reikalas. Kai esi viešas, labai lengva smerkti. Šitą dalyką gali išspręsti tik du žmonės, kurie gyveno santykiuose, ir užbaigti santykius be patarimų iš šono.

Šitoje situacijoje nenoriu būti jums pavyzdys, bet privalėjau pasakyti tiesą“, – vaizdo įraše kalbėjo V. Siegel.

Alfa.lt primena, kad faktas apie V. Siegel ir D. Bunkaus skyrybas paaiškėjo praėjusią savaitę, kai žinoma moteris šia informacija pasidalijo instagrame. Vėliau platformoje „Discord“ D. Bunkumi prisitatęs asmuo atskleidė skyrybų detales.

D. Bunkumi prisistatančio asmens žinutė:

„Parašysiu vienintelį kartą tik dėl to, kad čia yra daug pažįstamų ir šiaip net ir normalių žmonių, kad nerašinėtumėte nesąmonių. Aš šią moterį be proto mylėjau ir dabar myliu. Sugebėjau atleisti jos klaidas ir patikėti priesaika, kad ir toliau aš būsiu jos vienintelis mylimas vyras. Priesaikos dužo kaip stiklo karoliai, ir ji pasirinko sugriauti viską, ką mes sukūrėme, ir turėti santykius su kitu žmogumi vėl. Mano artimiausiu draugu, kuris man nuolat prisiekinėjo draugystę, atsidavimą ir ištikimybę.

Tokia yra tiesa, man tai yra skaudžiausias gyvenimo periodas ir didžiausia dviguba išdavystė net ir po mano atleidimo. Anksčiau ar vėliau vis tiek būtumėte tai sužinoję, todėl parašiau aiškiai ir suprantamai, kad nebepiltumėte nesąmonių, kurie tai ketinate daryti. Linkiu jai tik gero, ji yra mūsų vaiko mama ir viskas tuo pasakyta. Galite daugiau nebevargti spėliodami“, – platformoje „Discord“ rašė D. Bunkumi prisistatęs asmuo.

Pora susipažino 2016 m., 2017 m. vasario mėnesį jie susižadėjo ir susituokti nusprendė daugiau nei po pusmetį trukusios draugystės. Kartu jie augina dukrą Nicolę. V. Siegel tai yra pirmas vaikas, D. Bunkui – antras. Vyras iš pirmosios santuokos su Natalija Bunke augina sūnų Kristupą. 

2020 06 12 13:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt