šeštadienis, rugpjūčio 8 d.
I.Stasiulevičiūtę šokiravo šiuolaikiniai lietuviai
tiesa.com

Televizijos projektai, kuriuose renkamasi antroji pusė, merginos demonstruoja savo privalumus, o vaikinai – sugebėjimus, niekam nebe naujiena. Tačiau grupės „Šarkos“ atlikėja Ieva Stasiulevičiūtė, vedanti vieną šių laidų, neslėpė nuostabos ir pasipiktinimo šiuolaikiniais lietuviais vyrais.

 LNK televizijoje pristatyto naujo romantiško realybės šou „Soriukas“ dalyvių elgesys sukėlė nuostabą laidos vedėjai. Pirmoje laidoje du sportiški dendžiai Evaldas ir Arūnas rinkosi iš keturių seksualių panelių. Vyrų kraują įkaitino bikini zonos depiliacijos specialistė Viktorija ir ypatingai seksualaus užpakaliuko savininkė Aurelija. Merginos masažavo vaikinus, suteikdamos jiems marias palaimos, tačiau eržilams to nepakako: Evaldas ir Arūnas reikalavo vis daugiau ir daugiau.

Laidos vedėją Ievą Stasiulevičiūtę apstulbino savim pasitikintys ereliai. „Gražuoliukai berniukai mano, kad jie savaime yra didžiulis turtas ir kiekviena mergina turi šokti aplink juos ratais, būti namų šeimininke, seksualia striptizo šokėja, masažiste. Vyrai, pajudinkit savo užpakalius dėl moterų“, – ragino I. Stasiulevičiūtė.

Vienas laidos dalyvis Ievos raginimus išgirdo ir aistringo masažo metu pradėjo šeimos planavimo procedūrą. Mergina norėjo trijų vaikų, o vaikinas – dviejų ir vieno netyčiuko! Tuo tarpu antras vaikinas oriai gulėjo burbulinėje vonioje ir net nekrustelėjo išvydęs nuostabiai gražią merginą su maudymosi kostiumėliu. Toks abejingumas užgavo laidos vedėją: „Elgiesi kaip povas, bet iki povo tau toli“.

2014 06 03 09:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt