antradienis, rugpjūčio 3 d.
I. Stonkuvienė: geriau duočiau savo vaiką pasaugoti nei telefoną į rankas
Alfa.lt

„Labas, padėk, man čia toks nesusipratimas įvyko...“ – pokalbį su savo vadybininke Jurgita pradės Indrė Stonkuvienė.

Vos prieš mėnesį startavo azartiška ir intriguojanti 2TV kanalo laida – „Duok paskambint“. Jos metu vedėjas Timūras Augucevičius, pasiėmęs pašnekovo mobilųjį telefoną, kviečia svečią atlikti įdomias užduotis, į žaidimą įtraukdamas ir svečio kontaktuose esančius žmones. Kiekvienas dalyvis bent kartą laidos metu priverstas pasijausti nepatogiai, tačiau ne blogąja prasme. Visos laidos metu netrūksta nei juoko nei kuriozinių situacijų, o po filmavimo dalyviai išeina tik su gera nuotaika ir puikiomis emocijomis.

Šį kartą Timūras į karštąją kėdę pasikvietė visiems puikiai žinomą socialinių tinklų žvaigždę, nuomonės formuotoją bei iniciatyvos „Moterų pasaulyje“ įkūrėją Indrę Stonkuvienę. Dar tik prasidėjus filmavimui Indrė neslėpė savo nerimo. „Drėksta delnai, bėga prakaitas… Nėra, kad būtų labai jauku. Kaip ir sakiau prieš tai, jau geriau duočiau savo vaiką pasaugoti nei telefoną į rankas. Man nejauku“, – laidoje „Duok paskambint“ juokaus Indrė Stonkuvienė

Ir nors I. Stonkuvienė turėjo atlikti daugybę užduočių, tačiau viena iš jų privertė ją pasitelkti savo fantaziją. Užduoties „Telefoniniai sukčiai“ metu Indrei buvo liepta paskambinti vienam iš savo kontaktų ir pasiteirauti, ar kaip nors įmanoma įsilaužti į kito žmogaus elektroninį paštą. Ir nors klausimas buvo paprastas ir be užuolankų, pašnekovė savo vadybininkei jį pateikė šiek tiek kitaip.

„Labas, padėk, man čia toks nesusipratimas įvyko... Mes su Vidu vienas kitam siuntinėjome savo erotines nuotraukas el. paštu ir aš per skubėjimą išsiunčiau savo krūtinės nuotrauką advokatui. Ką daryti? Ar įmanoma kaip nors prisijungti prie jo paskyros ir ištrinti?“ – įsijautusi į žaidimą savo vadybininkės klaus Indrė.

Ką daryti, jei taip nutiktų iš tikrųjų?! Ar yra kelias atgal ir įmanoma ištrinti netyčia išsiųstą laišką su intymia nuotrauka? Sužinokite jau šį trečiadienio vakarą, 22 val., 2TV laidoje „Duok paskambint“ su Timūru Augucevičiumi.

2020 11 04 10:45
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt