ketvirtadienis, rugpjūčio 18 d.
I. Stonkuvienė pasipiršo mylimajam V. Bareikiui
Alfa.lt
BNS foto
Indrė Stonkuvienė ir Vidas Bareikis

Neseniai susižadėjusi su atlikėju Vidu Bareikiu, Indrė Stonkuvienė nusprendė padaryti staigmeną – savaitgalį sužadėtuvių žiedą įteikė savo mylimajam.

Džiugią žinią sužadėtiniai paskelbė socialiniuose tinkluose.

And HE said YES!

Nuo dabar turiu tokį gyvenimo momentą kuriuo pasidžiaugti manau gali tikrai ne kiekvienas, o aš jį prisiminsiu visą savo gyvenimą

MAN PASIPIRŠO!

Su Indre Stonkuviene daug šnekėjome apie tai kokia seksistinė nesamonė ir keista tradicija yra tai, kad moteris tarsi kokia vargšelė laukia kol „visagalis vyras“ sugalvos, kad jau laikas „ją imti“ ir tada jai pasipirš.

Šnekėdavome kodėl tai visgi nėra komandinis reikalas, kai kartu tai sutari ar pajunti ir tada galiausiai įvyksta magiškas momentas. Prieš kelis mėnesius padariau tą tradicinį slaptą veiksmą ir paprašiau Indrės rankos – nesugalvojau kažko naujo ar orginalaus, o vat mano sužadėtinė vakar „šovė“ tokį, kad net prisėdau.

Pasivedė mane į šoną nuo artimiausių draugų ir kaip priklauso priklaupusi ištraukė žiedą.

Dar einant sakau:

„Kur einam? Gal pasipirši man?…

Ir po sekundės BAM!

Nu blemba kokia tu NEREALI!

Ačiū tau, Indre, kad esi tokia MYLINTI, SU NIEKUO NEPALYGINAMA, ORGINALI ir VIENINTELĖ TOKIA VISAM PASAULYJE!“, – instagrame skelbė V. Bareikis.

Alfa.lt primena, kad balandžio pabaigoje I. Stonkuvienė paskelbė laimingą naujieną – žinoma moteris susižadėjo su mylimuoju V. Bareikiu.

Sužadėtuvės įvyko Palangoje.

I. Stonkuvienė su V. Bareikiu pirmą kartą viešumoje kartu pasirodė 2020 m. vykusiuose M.A.M.A. apdovanojimuose.

2022 06 27 14:02
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt