penktadienis, rugsėjo 25 d.
I. Stumbrienė apsistojo itin prabangiame viešbutyje (nuotraukos)
tiesa.com

Verslininkė, nušalintojo Lietuvos prezidento Rolando Pakso dukra Inga Stumbrienė pasidalijo atostogų akimirkomis, liudijančiomis, kad gali sau leisti itin prabangų poilsį.

Žvelgiant į verslininkės socialinių tinklų paskyras būtų nelengva pasakyti, kad vienas atostogas jų šeimoje keičia kitos. Dar visai neseniai įspūdingais ir kvapą gniaužiančiais kadrais iš saulėtųjų Maldyvų besidalijusi moteris šeima susikrovė lagaminus ir išvyko į Prancūziją. Tiesa, vos po kelių dienų jie iš Prancūzijos vyko į lietuvių vis labiau pamėgstamą kraštą Balį.

Pietryčių Azijoje, Singapūre, su šeima laiką leidžianti moteris taip pat savo gerbėjus palepino ir iš vieno prabangiausių viešbučių Singapūre. Prabangiuose  „Marina Bay Sands“ apartamentuose laiką leidusi Inga taip pat dalijosi nuotraukomis ir iš didžiausio pasaulyje baseino ant stogo. Vidutiniškai viena naktis keturiems asmenims šiame viešbutyje kainuoja per 1 tūkst. eurų, priklausomai nuo sezono ir savaitės dienos (darbo diena ar savaitgalis).

Daugelį viliojantis viešbutis spindi ne tik prabanga, bet taip pat savo gyventojams suteikia ir galimybę maudytis baseine ant stogo. Akimirkomis savo paskyroje besidalijusi Inga Stumbrienė sulaukė gausybės komplimentų, internautai gyrė moters išvaizdą ir atsiveriančius vaizdus.

[10254]

[10255]

[10256]

[10258]

[10257]

2018 08 20 15:15
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt