ketvirtadienis, rugsėjo 24 d.
Į „The Rolling Stones“ koncertą - už 1000 svarų
tiesa.com

Legendinė grupė „The Rolling Stones“ po penkerių metų pertraukos paskelbė apie savo gyvus pasirodymus, iš kurių du įvyks ir Britanijoje. Tačiau, norintys atsidurti pirmose eilėse, už bilietus turės pakloti daugiau nei 1000 svarų, skelbė Telegraph.co.uk .

Patys pigiausi bilietai, dviems įvykstantiems jų koncertams Londono O2 arenoje kitą mėnesį, kainuoja 106 svarus – daugiau nei pati grupė gavo už savo pirmą pasirodymą prieš 50 metų. Tiesa, pigesni stovimi bilietai bus parduodami vėliau, tačiau – tik grupės fanų klubo nariams.

Roko grupė patvirtino anksčiau pasklidusius gandus, kad surengs po du koncertus Britanijoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose, skirtus pažymėti jų veiklos 50-mečiui. Koncertai Londone įvyks š.m. lapkričio 25 ir 26 dienomis.

„The Rolling Stones“ pirmąjį savo koncertą Londone surengė 1962 m. liepos 12 d. „ Marquee“ klube Oxfordo gatvėje. Palyginimui, tuometiniais nariai už pasirodymą gavo po 5 svarus, t.y. po 88 svarus šių dienų pinigais. Dabar būsimieji koncertai rokeriams bus gerokai pelningesni – kalbama, kad organizatoriai jiems sumokės 16 mln. svarų už keturis koncertus.

2012 10 16 15:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt