trečiadienis, rugsėjo 30 d.
I.Valinskienė ne kartą norėjo palikti vyrą
tiesa.com

Inga Valinskienė su Arūnu Valinsku santuokoje gyvena jau dvidešimt aštuonerius metus, nors susikrauti lagaminus ir išeiti jai norėjosi ne vieną kartą: „Tie, kurie sako, kad nekilo noras skirtis – meluoja, o jei sako teisybę, aš jiems nuoširdžiai pavydžiu”.

Kaip išsaugoti šeimą, net jei norisi viską mesti, I. Valinskienė patarinės televizijos projekte „Paskutinis šansas”. „Man yra labai smalsu pamatyti, kaip atgaivinami santykiai. Juk santuoka yra didis kompromisų menas, aš visuomet mokėjau nuolaidžiauti, dabar to išmoko ir Arūnas”, - teigė laidos vedėja.

I. Valinskienė su psichologu padės poroms išspręsti juos kamuojantį klausimą ir apsispręsti – likti kartu ar skirtis. „Jei žmonės tikisi su tuo pačiu žmogumi visą gyvenimą patirti tą pačią meilę ir jausti drugelius pilve – santuoka ne jiems. Meilė turi tūkstančius veidų, bet jei to nesupranti, gali tekti drugelius gaudyti vis kitoje pievoje.”

Inga ir Arūnas tuokėsi, kai dar nebuvo žinomi, o Lietuvoje šou pasaulis net neegzistavo: „Mes saugome santuoką ne dėl akių, mums tiesiog geriau dviese nei po vieną. Dabar galiu pasakyti, kad mūsų meilė švelni ir labai supratinga”. Inga atskleidė, kad sėkmingai santuokai nereikia visą laiką sakyti tiesos: „Tai – pasirinkimo klausimas, bet netikiu, kad egzistuoja šimtaprocentinė tiesa. Mes su Arūnu daug dalykų nutylim – tai mūsų santuokos bruožas”.

Inga juokauja, kad pradėjusi darbą porų terapijos projekte „Paskutinis šansas”, išbandys ir savo vyrą: „Tikrai bus įdomu kai kuriais klausimais sužinoti ir jo nuomonę. Pažiūrėsime, ar Arūnas sugebės man patarti”.

2015 03 19 09:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt