pirmadienis, sausio 17 d.
I. Zasimauskaitė prabilo apie skyrybas su buvusiu vyru ir antrą santuoką: tai buvo tas žmogus, pas kurį aš nebijojau išeiti
Alfa.lt
Organizatoriai
Ieva Zasimauskaitė

Dainininkė Ieva Zasimauskaitė dalyvavo laidoje „Edvardas Žičkus. Be ribų“, kurioje prakalbo apie skyrybas su buvusiu vyru krepšinio treneriu Mariumi Kiltinavičiumi ir antrą santuoką su vaišnavų vienuoliu Simu Grabausku. Žinoma moteris atsivėrė apie skaudžius išgyvenimus ir vėl atrastą laimę.

Laidos vedėjo E. Žičkaus paklausta, kokie dainininkei buvo praėjusieji metai, I. Zasimauskaitė teigė, kad metai atrodė neišgyvenami.

„Marius su manimi buvo 10 metų, jis buvo su manimi visą paauglystę, jis buvo mano pirmas vyras. Skyrybos buvo kažkoks neįtikėtinas ir labai surrealus dalykas. Kai pasakiau, kad išeinu, gulėjau vonioje ir verkiau tokiomis ašaromis, kad atrodo, lyg įvyko karas ir nebeliko nei vieno artimo žmogaus ir aš likau viena“, – 15min laidoje atviravo I. Zasimauskaitė.

Dainininkė pasakojo ir apie sprendimą išeiti iš santuokos bei dabartinį vyrą, kuris ne vienerius metus buvo I. Zasimauskaitės geriausias draugas.

„Jeigu kažkas, kas manęs nepažįsta, sakytų, taip, atėjo naujas vyras ir ji išėjo. Aš dar būdama santuokoje, bendravau su savo dabartiniu savo vyru, mes buvome geriausi draugai, mes bendravome jau penkis metus. Bet pas mus niekada nebuvo jokio romantinio santykio, niekada nebuvo kažkokio, kad aš buvau įsimylėjusi. Niekada nieko nebuvo. Tai buvo tas žmogus, pas kurį aš nebijojau išeiti ir jaučiausi saugi. Sau pasakiau, arba dabar arba niekada“, – pasakojo I. Zasimauskaitė.

Alfa.lt primena, kad 2021 m. birželio mėnesį I. Zasimauskaitė susituokė su senu bičiuliu, vaišnavų vienuoliu S. Grabausku.

I. Zasimauskaitės pirmoji santuoka su M. Kiltinavičiumi truko 5 metus. Apie santuokos krizę pora buvo prakalbusi dar 2019 m. pabaigoje.

2022 01 03 12:17
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt