pirmadienis, sausio 17 d.
„Influencerės“ K. Meschino dukrai Isabelle – vieneri: pasidalijo šiltomis akimirkomis
Alfa.lt
Organizatoriai
Karolina Meschino

Sausio 7 d. influencerės Karolinos Meschino ir reperio Dominyko Ježerio dukrai Isabelle suėjo vieneri. Šia proga žinoma moteris pasidalijo šiltomis dukrelės nuotraukomis iš fotosesijų, kurios vyko kiekvieną mėnesį.

Nuotraukomis K. Meschino pasidalijo instagrame.

„Mano dukrytei šiandien METUKAI! Nesuprantu, kaip gali visko tiek gražaus tilpti vienam žmogutyje, nesuprantu, kaip įmanoma jausti jam kažką tokio neįmanomai stipraus, atrodo, 10 tūkst. kartų didesnio nei meilė ir nesuprantu, kaip gali būti, kad pirmi metai taip greit pralėkė.

MANO STEBUKLĖLIS!!!

P.S. nuotraukas darėme kiekvieno mėnesio 7 dieną, nuo tada, kai Isa gimė, bet gaila, jog sustojom ties 9, nes po to tai tapo nebe pramoga ir malonumas, o darbas tiek vaikui, tiek man. Matosi jau iš paskutinės foto nepasitenkinimas“, – socialiniame tinkle rašė K. Meschino.

Alfa.lt primena, kad K. Meschino apie nėštumą pranešė 2020 m. vasarą.

„Mūsų kartu su Dominyku didžiausia svajonė išsipildė labai greitai – keturis mėnesius slėpti tikrai nebuvo lengva, bet tiems, kas bent kažkiek mus pažįstate ar atidžiai sekate – tikriausiai nebuvo sunku atspėti. Bandžiau mėtyti pėdas, bet gavosi gana juokingai. Esame be proto laimingi ir jaučiamės apdovanoti likimo. Sunku jausmus šia tema sudėti į žodžius, tik tie kas iš meilės yra atvedę į pasaulį gyvybę supras, kas tai per stebuklingas jausmas.

Man už šeimą niekada gyvenime nebuvo nieko svarbiau ir dabar yra neįtikėtina, jog atėjo mūsų laikas kurti savo mažytę šeimą. Greit būsime tryse. BEGALYBĖ MEILĖS“, – po nuotrauka, kurioje įsiamžino kartu su D. Ježeriu, rašė K. Meschino.

2022 01 07 17:32
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt