sekmadienis, balandžio 18 d.
Influenceriai JAV sąmoningai platina COVID-19: rengia vakarėlius ir viską transliuoja tiesiogiai
Alfa.lt

Influenceriai ir „YouTube“ žvaigždės nepaiso COVID-19 grėsmės ir vis prastėjančios situacijos JAV. Interneto žvaigždės, kurias seka milijonai, rengia masinius vakarėlius ir viską mėgsta transliuoti tiesiogiai socialiniuose tinkluose, skelbia Insider.

Susirgimų COVID-19 JAV kasdien nustatoma rekordiškai daug, ypač Kalifornijoje ir Los Andžele. Nepaisant to, prabangiuose namuose, apsuptuose kamerų ir stebėtojų, influenceriai ir „YouTube“ kūrėjai toliau rengia susitikimus ir vakarėlius nesilaikydami saugaus atstumo ir kitų priemonių.

Pastarieji du renginiai sukėlė pasipiktinimą. Liepos 14 d. „YouTube“ žvaigždė Jake'as Paulas savo vidiniame kieme surengė didelį vakarėlį. Vaizdo įrašuose iš vakarėlio matyti, kad susirinkę svečiai nepaisė saugumo, nedėvėjo kaukių, nesilaikė saugaus atstumo ir kt.

Po šio vakarėlio jame apsilankę svečiai vienas po kito viešai pranešė užsikrėtę koronavirusu, tačiau Jake'as Paulas neparodė susirūpinimo ir toliau susitikinėjo su draugais, lankėsi kavinėse.

Vakarėlių dalyviai sulaukė internautų pasipiktinimo dėl tokio elgesio, tačiau tai nesustabdė jų dalyvauti kituose renginiuose.

Liepos 25 d. kita garsi „YouTube“ žvaigždė Tana Mongeau apsilankė vakarėlyje, kuriame „Instagram“ story nusifilmavo su kita influencere. Vaizdo įraše abi merginos nedėvi kaukių ir stovi arti viena kitos, jame viena iš influencerių sako: „Mums nerūpi.“

Po neapgalvoto poelgio vėliau merginos viešai atsiprašė. T. Mongeau sekėjams teigė, kad daugiau nesilankys vakarėliuose ir izoliuosis savo namuose.

Dėl šių poelgių influenceriai sulaukė daug pasipiktinimo. Kiti „YouTube“ kūrėjai įspėjo įžymybes apie viruso plitimą ir netinkamo elgesio pavyzdį savo jauniems gerbėjams.

2020 07 30 18:08
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt