trečiadienis, liepos 6 d.
„Influenceriai“ prabilo apie socialinių tinklų „lūžimą“: mėnuo visiems pailsėti būtų buvę pats tas
Alfa.lt
BNS
Alfa.lt
Viktorija Siegel, Karolina Meschino, Saugirdas Vaitulionis

Pirmadienį net 7 valandoms buvo sustojusi socialinių tinklų „Facebook“, „Instagram“ ir „Whatsapp“ veikla. Apie programėlių veikimo sutrikimus pasisakė žinomi Lietuvos influenceriai, kurie teigė, kad toks poilsis nuo interneto yra tik į naudą.

Socialinių tinklų žvaigždė Karolina Meschino vėl pradėjus veikti instagramui klausė sekėjų: „Kiek laiko būtumėt norėję, kad būtų dingęs visam pasauliui instagramas, feisbukas ir „Whatsappas“?“. Pasak žinomos moters, ilgesnis laikas be socialinių tinklų būtų tikras poilsis. „Aš manau, koks mėnuo visiems pailsėti ir atsičiūhint būtų buvę pats tas“, – instagrame rašė K. Meschino.

Šiuo metu dirbanti ir atostogaujanti Dubajuje influencerė Viktorija Siegel-Suodaitė teigė, kad visiems reikia, kad bent trumpam neveiktų socialiniai tinklai.

„Iš vienos pusės, vakar išsigandau, galvojau, kad man kažkokios problemos su instagramu, iš kitos pusės, kiek mums kartais reikia, kad neveiktų socialiniai tinklai, kad pailsėtum, neimtum telefono į rankas. Visai džiaugiuosi, kad neveikė vakar vakare“, – instagramo „stories“ sakė V. Siegel-Suodaitė.

Influenceris, komunikacijos specialistas Saugirdas Vaitulionis pasidžiaugė, kad pagaliau galėjo ramiai pavakarieniauti be telefono rankoje ir mėgautis gyvu bendravimu.

„Vakar tokia lengva repeticija buvo visiems modeliams, kurių foto toliau instagramo agentūros niekas nėra matę.

O šiaip man visai patiko pusdienis be šito jovalo.

Vakar, ko gero, pirmą kartą po daug laiko, taip gražiai vakarieniavom be jokių žvilgčiojimų į telefonus, žinučių atrašinėjimų vidury pokalbio prie stalo ir t. t.

Toks tikras gražus bendravimas, kaip ir priklauso.

Galėtų užlūžinėt periodiškai. Visi prisimintų, koks malonumas yra bendrauti. Tiesiog bendrauti“, – feisbuke skelbė S. Vaitulionis.

Alfa.lt primena, kad socialinis tinklas „Facebook“ pirmadienį kovojo su dviguba krize – potencialiai milijardus vartotojų paveikusiu septynias valandas trukusiu ryšio sutrikimu, taip pat jį valdančios bendrovės reputaciją aptemdžiusiais informatorės pareiškimais.

Daugelio seniai reikšti nuogąstavimai ir kritika dėl šios platformos politikos, regis, buvo pagrįsti paties „Facebook“ atlikto vidaus tyrimo, kurio medžiagą buvusi darbuotoja Frances Haugen perdavė tarnyboms ir dienraščiui „The Wall Street Journal“.

Tačiau JAV senatoriams ruošiantis nekantriai laukiamam posėdžiui, per kurį bus išklausyta liudijimų apie šiuos dokumentus, socialinis tinklas „Facebook“ išsijungė per didžiulio masto ryšio sutrikimą, taip pat paveikusį kitas šios bendrovės valdomas platformas, įskaitant „Instagram“ ir „WhatsApp“.

„Milijardai vartotojų buvo paveikti, kai šiandien paslaugos visiškai neveikė“, – pranešė interneto ryšio sutrikimus stebintis tinklalapis „Downdetector ".

Vėliau pirmadienį „Facebook“ per „Twitter“ paskelbė atsiprašymą, socialiniam tinklui pamažu atnaujinant darbą.

2021 10 05 18:53
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt