sekmadienis, balandžio 11 d.
_Influenceris_ R. Viršila neatsilaikė prieš Rimkenzo: profesionalus kovotojas mėgėją daužė kaip kriaušę
Alfa.lt

Sekmadienio vakarą vainikavo istorinė Lietuvoje kova – 29 metų socialinių tinklų žvaigždė, atletas ir šokėjas Remigijus Viršila stojo į kovą prieš 22 metų profesionalų kovotoją Dovydą Rimkų-Rimkenzo. Nors R. Viršilos pusėje buvo ne tik metų, bet ir svorio bei ūgio persvara, tai influenceriui nepadėjo – po trumpos kovos pasipriešinti nesugebėjęs R. Viršila pralaimėjo patyręs tris nokautus.

Pastaroji kova, vykusi pagal bokso taisykles, buvo viena laukiamiausių turnyro „KOK Classic’5“ dalių. Neįprasta dvikova tarp profesionalo ir ringe patirties beveik neturinčio atleto įvyko po abiejų kovotojų susikirtimo virtualioje erdvėje. Pirmasis iniciatyvą parodė R. Viršila, pareiškęs, kad D. Rimkus nėra itin aukšto lygio kovotojas, tačiau daro šou. Į šiuos žodžius Rimkenzo sureagavo tiesmukai – išreiškė norą susitikti ringe.

Sekmadienio vakarą į kovą stoję D. Rimkus ir R. Viršila susikovė pagal ne pačias griežčiausias taisykles – raundai truko ne po tris, bet po dvi minutes. Iš pradžių gerokai aukštesnis ir keliais kilogramais sunkesnis R. Viršila bandė spausti Rimkenzo, tačiau greitai patirtis paėmė viršų – akivaizdžiai geriau ringe jautęsis D. Rimkus netrukus ėmė be didelio vargo atakuoti priešininką, o pastarajam trūko tiek reakcijos, tiek įgūdžių, kad spėtų apsiginti. Vieną po kito smūgius praleidęs R. Viršila greitai patyrė pirmąjį nokautą, tačiau atsitiesė ir tęsė kovą. Bet neilgai – prieš pirmojo raundo pabaigą sulaukęs dar vienos smūgių serijos R. Viršila vėl patyrė nokautą.

Influenceris nepasidavė ir mėgino tęsti kovą, už tai sulaukė komentatorių liaupsių. Tačiau pačioje antrojo raundo pradžioje Rimkenzo įrodė, kad yra visa galva pranašesnis už priešininką – iki tol daugiausiai į galvos sritį atakavęs profesionalus kovotojas kirto staigų smūgį į korpusą, po kurio R. Viršila jau nepajėgė atsikelti.

Po trečiojo nokauto teisėjas nutraukė kovą, paskelbdamas 22 metų kovotojo pergalę.

2021 03 01 09:07
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt