trečiadienis, rugpjūčio 12 d.
Ingridai Kazlauskaitei Airija užgniaužė kvapą
tiesa.com

Lietuvoje populiari dainininkė Ingrida Kazlauskaitė neseniai grįžo iš Airijos, kur, kaip pati pasakojo, Velykų proga aplankė savo pusseserę. Po savaitę trukusios kelionės automobiliu, Airijos gamta Ingridą taip sužavėjo, kad ji ten žada grįžti dar ne kartą.

Žmonės.lt I.Kazlauskaitė pasakojo, kad jau buvo laikas atitrūkti nuo varginančio šurmulio ir darbų, tad per Velykas susikrovė lagaminą ir išskrido į Airiją. Ingrida teigė, kad Velykų tradicijos jų šeimoje ypač svarbios, todėl svarbu šventes sutikti su pačiais artimiausiais žmonėmis.

„Kiekvieną dieną po visą Airiją važinėjome automobiliu. Atsikeldavome ir galvodavome maršrutą. Daug gamtos grožio pamačiau... Iš tikrųjų, gamta ten yra nuostabi. Tos kalvos, spalvos, kriokliai... Tai yra nuostabu. Važiavome ir prie jūros, kur stūkso uolos ir įspūdingi skardžiai. Įdomiausia tai, kad nuotraukos yra be jokio efekto, nes tokiems vaizdams jokių efektų tikrai nereikia”, - įspūdžiais dalinosi mergina.

„Aš buvau labai sužavėta ir laiminga. Nuo viso miesto šurmulio buvo toks nuostabus poilsis. Ta gamta labai atpalaiduoja. Tikrai ten grįšiu, nes Airija paliko ypač didelį įspūdį“, – džiaugėsi I.Kazlauskaitė.

[2955]

[2956]

2016 04 05 08:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt