ketvirtadienis, rugpjūčio 13 d.
Inspektoriai šokiruoti: viename iš penkių mėsos produktų JK yra gyvūno, kurio ten neturi būti
tiesa.com
facebook asociatyvi nuotrauka

Mėgstate kebabus? Turime jums nejaukių naujienų. Pasak JK maisto ir veterinarijos tarnybos atliktų tyrimų, statistiškai net viename iš 5 mėsos gaminių sudėtyje rasite gyvūno, kurio buvimas gaminyje ant etiketės nėra nurodytas. 

Inspektoriai rado kumpio, kuriame nėra kumpio, avienos kebabų, kuriose nėra avienos bei kiaulienos dešrelių, kurios iš tikrųjų yra gaminamos iš jautienos.   

Nuo 2018 birželio iki 2019 metų gegužės trukęs tyrimas parodė, kad viename iš 5 mėsos gaminių parduodamų JK yra prie sudėtinių dalių nenurodytos mėsos rūšies ar mėsos, kurios kilmės neįmanoma nustatyti.   

Iškilius prekybos standartų komisijos narius bei kitus visuomenininkus stebina tai, kad ši situacija iškilo praėjus vos 6 metams po 2013 arklienos krizės, kuomet buvo išsiaiškinta, kad į jautienos gaminius buvo dedama arkliena.   

Tesco, Findus, Burger King bei Kitos kompanijos buvo priverstos išimti iš cirkuliacijos savo gaminius, o Findus net pripažino, kad kai kurios jų „jautienos” lazanijos buvo gaminamos iš šimtaprocentinės arklienos. 

2019 07 10 12:15
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt