šeštadienis, rugsėjo 19 d.
Internetą drebina patyčias mokykloje kenčiančio berniuko video
tiesa.com

Susipažinkite, tai 11-metis Keatonas Jonesas iš Noksvilio miesto Tenesio valstijoje. Šis patyčias ir užgauliojimus mokykloje kenčiantis berniukas vos per vieną dieną atsidūrė pasaulio dėmesio centre. Bendramokslių niekinamam vaikui palaikymą išreiškė net ir tokios pasaulio garsenybės, kaip Demi Lovato, Chrisas Evansas, Markas Hamillas, paauglių dievaitis Justinas Bieberis, reperis Snoop Dogg bei daugybė kitų.

Keatono mama Kimberly Jones savo „Facebook“ paskyroje paviešino širdį draskanti įrašą, kuriame jos sūnus pasakoja apie mokykloje patiriamas, sunkiai pakeliamas patyčias.

Kimberly penktadienį turėjo atvažiuoti į mokyklą pasiimti savo sūnaus anksčiau, mat šis tapo patyčių auka per pietus valgykloje – bendramoksliai ant jo pylė pieną, kaišiojo kumpio gabalėlius už drabužių, visa tai palydėdami įžeidžiančiais komentarais. Ir tai, pasak mamos, buvo jau ne pirmas kartas.

Bendramokslių niekinamas vaikas pats paprašė mamos, kad ši jį nufilmuotų, ir graudžiai verkdamas papasakojo, ką jam tenka patirti.

„Kodėl jie tyčiojasi? Kokia to prasmė? – ašarodamas klausė Keatonas. – Kodėl kai kurie randa džiaugsmą užsipuldami nekaltus žmones ir randa būdų, kaip būti žiauriais su jais? Žmonės, kurie yra kitokie, neturi būti dėl to kritikuojami – tai ne jų kaltė.“

Berniukas taip pat papasakojo, kad bendramoksliai jį vadino bjauriu ir šaipėsi iš jo nosies, juokėsi iš jo, kad šis neturi draugų.

Šį vaizdo įrašą paviešinusi berniuko mama kreipėsi į visus tėvus, kad šie pasikalbėtų su savo vaikais apie patyčias ir jų žalą. Vėliau Kimberly sakė nežinojusi, kokios reakcijos sulauks to įrašo paviešinimas – jis vienodai galėjo sulaukti tiek palaikymo, tiek kritikos.

Šeimos nuostabai į pagalbą mokykloje užgauliojamam berniukui stojo kone visos pasaulio garsenybės. Tenesio universiteto amerikietiškojo futbolo komandos žvaigždė Jarrettas Guarantano suskubo susitikti su Keatonu ir praleido su juo kone visą dieną. Paviešinęs jų bendrą nuotrauką socialiniame tinkle sportininkas berniuką pavadino savo „nauju geriausiu draugu“.

Keatonui stiprybės linkėjo aktorė Patricia Arquette, Willas Poulteris, reperis Snoop Dogg, Demi Lovato, Markas Ruffalo. Populiariojo serialo „Keisti dalykai“žvaigždė 13-metė Millie Bobby Brown, ypatingai dievinama paauglių, Keatonui parašė, norinti tapti jo drauge, o garsusis Holivudo aktorius Chrisas Evansas, kuris vaidina superherojų Kapitoną Ameriką, pakvietė Keatoną į kitais metais Los Andžele vyksiančią naujo „Keršytojų“ filmo pasaulinę premjerą.

Naujoje „Žvaigždžių karų“ dalyje Luką Skaivokerį vaidinantis Markas Hamillas tviteryje parašė: „Keatonai, nešvaistyk laiko galvodamas, kodėl šaipūnai yra tokie žiaurūs – jie tiesiog liūdni žmonės ir mano, kad jie skaudindami kitus patys pasijausti geriau, nes jie paprasčiausiai nemėgsta patys savęs. Jie tiesiog pavydi, nes tu toks protingas ir gražus“.

Kantri muzikos žvaigždė Kelsea Ballerini, kuri yra kilusi iš Noksvilio, pažadėjo kitą kartą kai bus mieste kartu su Keatonu nueiti į jo mokyklos valgyklą ir pažiūrėti, kaip iš jo besišaipę vaikai jo atsiprašys.

 

2017 12 13 14:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt