šeštadienis, gruodžio 5 d.
Internete rasta nuotrauka atskleidė vyro neištikimybę: nustebino šmaikšti išduotosios reakcija
tiesa.com
twitter nuotrauka

Internete galima rasti gausybę informacijos, o viena amerikietė per atsitiktinumą net sužinojo apie vyro neištikimybę. Ieškodama rekomendacijų, kur pavalgyti, moteris internete rado savo vyro nuotrauką. Tiesa, šis joje buvo užfiksuotas su kita moterimi.

Apie kuriozišką situaciją prakalbo pati moteris. Pasak jos, internete skaičiusi „Washington Post“ restoranų kritikų straipsnius, viename iš jų pastebėjo savo vyro nuotrauką.

„Na, Tomai, naujausioje jūsų apžvalgoje yra mano vyro, kuris vakarieniauja su savo meiluže, nuotrauka. Ačiū, kad užfiksavote ir atskleidėte šią apgaulę. Kai savo vyrui parodžiau šią nuotrauką, jis prisipažino užmezgęs romaną su kita moterimi. Rašau jums norėdama parodyti didžiulį jūsų indėlį į mūsų skyrybas“, – socialiniuose tinkluose rašė išduota moteris.

Šiuo moters įrašu po kurio laiko pasidalijo pats restoranų kritikas. Vyras šmaikštavo, kad nuo šiol neištikimos antrosios pusės turės būti budresnės.

„Taigi šiandien tai pamačiau savo tiesioginiuose pokalbiuose apie maistą. Neištikimi žmonės, atkreipkite į tai dėmesį“, – „Twitter“ paskyroje šmaikščiai rašė restoranų kritikas.

2020 01 20 06:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt