šeštadienis, liepos 4 d.
„iPhone“ gerbėjai rikiuojasi Londone
tiesa.com

Dėl „Apple“ prekės ženklo pamišę gerbėjai, jau nuo šios savaitės pradžios rikiuojasi prie pagrindinės šios parduotuvės Regento gatvėje, laukdami naujausio telefono „IPhone 5“ pasirodymo.

Kaip ir įprasta, dauguma žmonių, ištisą savaitę prie parduotuvės saugančių vietą yra paaugliai, kurie iš šios veiklos tikisi net ir užsidirbti. Tie, kurie jau užėmė geriausias pozicijas eilėje ir pasiryžę joje prabūti iki penktadienio, kada prasidės prekyba naujojo modelio telefonais, sulaukia ir piniginių pasiūlymų. Kalbama, kad už vietą eilėje siūloma nuo 200 svarų, o maksimali suma gali siekti ir tūkstantį svarų.

Jaunuoliai prie parduotuvės nakvoja įsikūrę palapinėse, tiesa, kartais jas paprašo pašalinti budintys policijos pareigūnai. Vienas studentas „Standard“ laikraščiui atskleidė nepraleidžiantis nei vieno naujo „Apple“ produkto ir budėjimui paaukojantis paskaitų universitete laiką.

Studentas iš Hendono žurnalistams pasakojo visada stovintis eilėje prie naujų „Apple“ produktų, nes tai gana pelningas užsiėmimas, kadangi už perleistą vietą gali uždirbti iki tūkstančio svaro. Eilėje stoviniuoja ne tik jaunesnio amžiaus studentai, bet ir dirbantys žmonės, kurie pasėmė net keletą laisvų dienų. Per kelerius metus susiformavo savotiška bendruomenė, kuri kartu susirenka laukti naujų „Apple“ produktų.

Naujasis „IPhone 5c“ modelis pasirodys penkių spalvų ir kainuos nuo 469 svarų. Dar labiau patobulintas modelis su pirštų sensoriais „5s“ kainuos 549 svarų.

2013 09 19 11:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt