ketvirtadienis, birželio 24 d.
Ironvytas ir Carmella pristato vaizdo klipą: „Mes nebuvome dar susitikę”
Alfa.lt

Įpusėjus vasarai, tuo metu, kai daugelis tautiečių atostogauja, reperis Ironvytas su komanda intensyviai dirba prie naujų kūrinių. Reperio komanda savo gerbėjams pristato naujausią vaizdo klipą „Mes nebuvome dar susitikę”.

Kūrinys „Mes nebuvomę dar susitikę” įrašytas kartu su atlikėja Carmella. Jį galima rasti naujausiame Ironvyto albume „IV”.

„Dažnas klausytojas socialiniuose tinkluose klausia, kada pasirodys naujas kūrinys, remdamasis „Youtube” įrašais: jei nėra ten, reiškia nėra kūrinio išvis. Dėl klausytojų mes ir filmuojame tiek vaizdo klipų. Šis buvo jau jubiliejinis – trisdešimtas,” – pasakojo Ironvytas.

„Rašant šią dainą aš jau žinojau, kad filmuosime vaizdo klipą. Daina jausminga ir pasakojanti dažnai gyvenime pasitaikančią istoriją, todel žinutę norėjosi perteikti ne tik žodžiais, bet ir vaizdais”, – dėstė reperis.

Vaizdo klipas filmuotas dviejuose miestuose – Vilniuje ir Kaune.

„Du miestai atsirado natūraliai, juk aš iš Vilniaus, o Carmella iš Kauno. Mano muzikos prodiuseris Donatas Tamašauskas Dzouns taip pat iš Kauno. Nors šio kūrinio muzika rūpinosi Laurynas Jačkonis – RSD Beats, bet Donatas gavo „nesėkmingai kovojančio del dėmesio vaikino rolę,” – juokėsi Ironvytas. – „Prie vaizdo klipo dirbome su Maksimu Vilčinskij ir jo „MaxVil” komanda. Po sėkmingo mūsų bendro darbo „Karantinas” išsikėlėme tikslą nufilmuoti keletą kinematografinių, su savo istorijomis vaizdo klipų, vieną jų šiandien ir pristatome .”

Kviečiame paklausyti:

2020 07 20 10:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt