šeštadienis, sausio 16 d.
Iš Kim Kardashian Paryžiuje pavogti milijonai
tiesa.com

Realybės žvaigždei ir verslininkei Kim Kardashian grasinta ginklu. Iš šou pasaulio atstovės apartamentų, kuriuose moteris su šeima buvo apsistojusi Paryžiaus mados savaitės metu, pavogta juvelyrikos dirbinių už milijonus dolerių.

Penki policininko uniformomis apsirengę vyrai įsiveržė į prabangų garsenybės butą Rue Tronchet gatvėje kai ši miegojo. Nusikaltėliai prieš tai antrankiais surakino durų porterį, tuomet surišo 35-erių Kim bei uždarė ją tualete. Standard.co.uk duomenimis du vyrai K. Kardashian grasino ginklais.

Gerai organizuota nusikaltėlių grupuotė pavogė €10 mln. vertės papuošalų dėžutę bei du mobiliuosius telefonus, kuriuose buvo daug svarbios asmeninės informacijos.

Šaltinių duomenimis du mažamečiai Kim vaikai incidente nedalyvavo, tačiau greičiausiai buvo tame pačiame bute, kituose kambariuose. Dailymail.co.uk teigimu, pati Kim Kardashian yra stipriai sukrėsta, tačiau fiziškai nenukentėjo.

Kim vyras Kanye West šią žinią sužinojo koncertuodamas ant scenos Meadow muzikos ir meno festyvalyje Niujorke. Dainininkas nutraukė koncertą viduryje dainos, gerbėjų atsiprašęs, kad koncertą turi nutraukti dėl „nelaimės šeimoje”.

Davusi parodymus Paryžiaus policijai K. Kardashian nedelsiant paliko šalį.

Incidentas įvyko ankstyvą pirmadienio rytą tarp 2 ir 3 val.

2016 10 03 12:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt