pirmadienis, rugsėjo 21 d.
Iš komos paauglė pabudo su kūdikiu rankose
tiesa.com
Pixabay.com

Paauglė, komos būsenoje atsidūrusi po to, kai miegoti nuėjo su skaudančia galva, pabudo po keturių dienų ir nustebo sužinojusi, jog per tą laiką ji pagimdė dukrelę.

Oldhame gyvenanti 18-metė Ebony Stevenson nė nežinojo, jog laukiasi, kai pasijutusi prastai atsigulė į lovą. Patyrus ne vieną priepuolį, mergina buvo skubiai nugabenta į ligoninę, kur gydytojai nustatė, jog ji – nėščia.

Merginos kūdikis „slėpėsi“ vienoje iš dviejų gimdų. Su tuo gydytojams susidurti tenka retai, tačiau toks reiškinys turi savo pavadinimą – uterus didelphys. Viena gimda veikė įprastai: Ebony atsirasdavo mėnesinės, kai kitoje tuo metu augo kūdikis. Nėštumas nebuvo pastebėtas dėl to, kad gimda buvo arčiau nugaros, mergina nepatyrė jokių nėštumo simptomų.

Sporto fizioterapijos mokslus kremtanti E. Stevenson iš komos pabudo gruodžio 6 d. Šalia jos lovelėje gulėjo ir jos visiškai netikėtai pasaulyje atsiradusi dukrelė. Mažylė buvo sveika ir svėrė 3.45 kg.

Visiškas stebuklas

Pirmą kartą mama tapusi Ebony savo dukrelę pavadino Elodie. Visas šis įvykis, pasak jos, yra „mažų mažiausiai netikėtas“.

„Pažintis su mano vaiku buvo neįtikėtina. Nerimavau, kad nesurasiu bendro ryšio su dukra, jos nepamilsiu, kadangi neturėjau laiko susivokti apie jos atvykimą. Ji – tikras stebuklas. Dabar Elodie nekeisčiau į nieką pasaulyje“, – sakė mergina.

Gydytojai nustatė, kad Ebony priepuolius sukėlė preeklampsija, vėliau merginos motinai buvo pasakyta, kad dukra – laukiasi ir būtina kuo greičiau daryti cezario pjūvį.

„Nepaisant nuolatinio kartojimo, kad mano dukra negali būti nėščia, gydytojai buvo tuo įsitikinę. Tada jie parodė staiga atsiradusį jos nėščiosios pilvuką. Jų manymu, priepuoliai privertė kūdikį judėti, dėl ko ir nėščiosios pilvas tapo matomas“, – pasakojo mama.

Vos tik Ebony nubudo, Elodie buvo padėta merginai prie krūtinės.

„Dabar tai skamba labai baisiai, tačiau prašiau gydytojų patraukti ją man nuo krūtinės, buvau sutrikusi ir maniau, kad jie supainiojo motinas. Tačiau vėliau mama man viską paaiškino. Tada jau pati norėjau paimti dukrą į rankas. Nors buvau sumišusi ir šiek tiek išsigandusi, tą gražią akimirką prisiminsiu dar ilgai“, – pasakojo Ebony.

Sprendžiant iš gimusios mergaitės svorio, manoma, kad 18-metė dukrą išnešiojo visą nėštumo laikotarpį.

2019 02 19 09:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt