antradienis, kovo 9 d.
Iš namų pabėgusi aštuonmetė policijai parašė padėkos laišką
tiesa.com

Vos aštuonerių sulaukusi mergaitė, pabėgusi iš namų, o vėliau policijos surasta, savo mamai ir ją šeimai gražinusiems pareigūnams parašė atsiprašymo laišką.

Jame mažametė teigė apgailestaujanti dėl savo elgesio, atsiprašė pareigūnų laiko švaistymą ir sesers išgąsdinimą bei dėkojo policininkams, kad ją surado.

„Atsiprašau, kad man pabėgus iš namų jums paskambino mano mama. Niekada taip daugiau nesielgsiu ir suprantu, kad mano mama ir tėtis labai nerimavo. Nors buvau nuėjusi netoli, tokiu elgesiu išgąsdinau savo seserį. Prižadu daugiau niekada nedaryti nieko panašaus ir apgailestauju, kad švaisčiau jūsų laiką. Jaučiuosi labai blogai“, – buvo parašyta laiške, kurį gavo Cheshire policijos pareigūnai.

Lapo apačioje mergaitė padėkojo pareigūnams, kad šie stengiasi užtikrinti visų žmonių saugumą.

„Ką tik gavome laišką iš aštuonerių mergaitės. Mūsų atsiprašinėti nereikia, tačiau jei skaitai šią žinutę, atleidžiame tau ir dėkojame už gražius žodžius, kurie mums reiškia labai daug. Linkime saugių ir laimingų likusių metų“, – pasidalydami šiuo gražiu laišku savo tviterio paskyroje, rašė pareigūnai.

2018 12 11 07:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt