sekmadienis, rugpjūčio 9 d.
Išdalinti MTV kino ir televizijos apdovanojimai
tiesa.com

Pirmadienio vakarą vyko „MTV“ kino ir televizijos apdovanojimai. Iškilmingą vakarą, kurio metu nugalėtojams buvo įteikiamos auksinių spragintų kukurūzų statulėlės, vedė aktorė Tiffany Haddish.

Šie apdovanojimai buvo itin sėkmingi filmo „Juodoji pantera“ komandai, kuri namo išsivežė geriausio metų filmo statulėlę, o geriausias serialo kategorijoje nugalėjo „Keisti dalykai“.

Apdovanojimas už geriausią vaidmenį filme atiteko aktoriui Chadwickui Bosemanui („Juodoji pantera“), o serialo kategorijoje nugalėtoja tapo Millie Bobby Brown („Keisti dalykai“).

Aktorius C. Bosemanas, už įkūnytą herojų Juodąją panterą, buvo apdovanotas kaip geriausias didvyris, o geriausiu blogiuku išrinktas Michaelas B. Jordanas. Tame pačiame filme jsi vaidino Eriką Killmongerį, Juodosios panteros priešą.

Apdovanojimas už geriausią bučinį ekrane atiteko filmo „Su meile, Saimonas“ aktoriams Nickui Robinsonui ir Keiynanui Lonsdale‘ui.

Labiausiai bauginančio pasirodymo kategorijoje nugalėjo Noah Schnappas, vaidinęs jau hitu tapti spėjusiame seriale „Keisti dalykai“.

Taip pat buvo nuspręsta apdovanojimą skirti geriausiai muštynių scenai. Šioje kategorijoje laimėjo filmo „Nuostabioji moteris“ aktorė Gal Gadot, susigrūmusi su vokiečių kareiviais.

Geriausiu realybės šou tapo „Keeping Up With the Kardashians, o Tiffany Haddish, vaidinusi filme „Merginų išvyka“, apdovanota už geriausią pasirodymą komedijoje.

Aktorius Chrisas Prattas gavo garbingą kartos ikonos apdovanojimą ir buvo įvertintas už pastaruoju metu kino industrijoje atliktą darbą.

Šaltinis: Alfa.lt

2018 06 19 09:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt