ketvirtadienis, birželio 4 d.
Išdalyti „Grammy“ muzikos apdovanojimai: svarbiausiose kategorijose triumfavo Ch. Gambino
tiesa.com
Pixabay.com

Sekmadienio vakarą į Los Andžele esantį „Staples Center“ rinkosi didžiausios pasaulio muzikos žvaigždės, pakviestos švęsti svarbiausių metų muzikos akimirkų ir būti įvertinti už sunkų darbą.

Štai kam atiteko svarbiausi „Grammy“ apdovanojimai.

„MusiCares“ metų žmogumi išrinkta atlikėja Dolly Parton.

Vienas svarbiausių apdovanojimų – metų įrašas ir metų daina atiteko Childishui Gambino už „This is America“, o metų albumu pripažintas Kacey Musgrave darbas „Golden Hour“.

Geriausia nauja atlikėja tapo Dua Lipa.

Geriausiu popmuzikos solo pasirodymu tapo Lady Gagos atliekama daina „Joanne“. Auksinio gramofono statulėlė už geriausią popmuzikos vokalinį albumą atiteko Arianai Grande už „Sweetener“.

Įvertinti ir kiti muzikos stiliai. Šokių muzikos įrašų kategorijoje geriausiu pripažintas Silk City ir Dua Lipos bei Diplo ir Marko Ronsono bendras kūrinys „Electricity“. Geriausia roko daina tapo St. Vincent darbas „Masseduction“.

Beyonce ir Jay Z dueto, pavadinto The Carters, albumas „Everything is Love“ buvo apdovanotas kaip geriausias urbanistinis šiuolaikinis albumas, o Cardi B „Invasion of Privacy“ tapo geriausiu metų repo muzikos albumu. Auksinio gramofono statulėlė šioje kategorijoje tik už kantri stiliaus albumą atiteko Kacey Musgraves už „Golden Hour“.

Geriausiu džiazo vokaliniu albumu komisija išrinko Cecile McLorin Salvant albumą „The Window“, o Tori Kelly albumas „Hiding Place“ tapo metų gospelo muzikos albumu.

Apdovanojimas už geriausią Pietų Amerikos muzikos albumą atiteko Claudiai Brant už „Sincera“, Brandi Carlile „Grammy“ apdovanojimas įteiktas už geriausią americana stiliaus albumą („By The Way, I Forgive You“).

Išrinktas buvo ir metų komedijinis albumas. Apdovanojimas atiteko Dave'ui Chappelle'ui ir jo albumui „Equanimity ant The Bird Revelation“.

Metų prodiuseriu išrinktas Pharellas Williamsas, o geriausių popmuzikos duetų / grupių kategorijoje už kartu atliktą dainą „Shallow“ „Grammy“ atiteko Lady Gagai ir Bradley'iui Cooperiui.

Tradiciniu popmuzikos vokaliniu albumu pripažintas Willie Nelsono „My Way“, o šokių / elektroninės muzikos kategorijoje apdovanojimas atiteko Justice „Woman Worldwide“.

Steve'as Gaddas Bandas tokio pat pavadinimo albumui apdovanojimas įteiktas už geriausią šiuolaikinį instrumentinį albumą.

Geriausiu roko pasirodymu išrinktas Chriso Cornello „When Bad Does Good“, o High on Fire „Electric Messiah“ nugalėtoju tapo metalo muzikos kategorijoje.

Geriausias roko muzikos albumas – Greta Van Fleet „From the Fires“, o Kacey Musgraves dainos „Butterflies“ atlikimas pripažintas geriausiu kantri muzikos solo pasirodymu. Tos pačios atlikėjos daina „Space Cowboy“ buvo apdovanota kaip geriausia metų kantri muzikos daina.

Alternatyvios muzikos kategorijoje geriausiu albumu pripažintas Beck „Colors“, o atlikėjų H.E.R. ir Danielio Caesaro bendras darbas „Best Part“ tapo geriausiu R&B pasirodymu. Pastarojo stiliaus geriausia daina pripažinta Larrance Dopson, Joelle James, Ella Mai ir Dijon McFarlane bendras darbas „Boo'd Up“, o už geriausią R&B albumą apdovanoti H.E.R. („H.E.R.“).

Geriausiu repo pasirodymu išrinktas Kendricko Lamaro, Jameso Blake'o ir Jay'aus Rocko bei Future bendras darbas „King's Dead“, o Ch. Gambino „This is America“ tapo geriausiu dainuojamojo repo pasirodymu.

Drake'o atliekamas kūrinys „God's Plan“ pripažintas metų repo daina.

Naujojo amžiaus kategorijoje geriausio albumo titulas atiteko Opium Moon už tokio pat pavadinimo albumą.

Apdovanojimas už geriausią muzikinį takelį filme atiteko kino juostos „Juodoji pantera“ kūrėjams, o geriausia kino filme nuskambėjusi daina pripažinta Lady Gagos ir Bradley'io Cooperio bendras darbas „Shallow“.

Geriausiu muzikiniu vaizdo klipu pripažintas Ch. Gambino dainai „This is America“ sukurta istorija. Tiesa, pats atlikėjas į apdovanojimų ceremoniją neatvyko.

ŠALTINIS: alfa.lt

2019 02 11 06:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt