antradienis, birželio 15 d.
Išgirdęs, kad N. Bunkė laukiasi, jos mylimasis Edgaras pasakė: smagu
tiesa.com
Loreta Kundrotė
N. Bunkė ir jos mylimasis

Pirmadienio pavakarę, 17.30 val., laidoje „VIDO VIDeO“ svečiuosis penkios talentingos blondinės – atlikėja bei verslininkė Natalija Bunkė, vokalo mokytoja Baiba Skurstenė-Serdiukė, ralio čempionė Aušra Gudvalytė, baleto artistė Kristina Tarasevičiūtė ir pasaulio kiokušin čempionė Monika Čiuplytė.

Kaip įprasta, laidos vedėjas merginoms parengė įvairių užduočių.

Viena jų – nuotaikingas „Drąsos – tiesos“ žaidimas su atlikėja N. Bunke. Vienas „drąsos“ iššūkių Natalijai buvo paskambinti savo artimam žmogui ir pranešti, kad ji laukiasi. Kol kiti laidos dalyviai leipo juokais, Natalija susikaupusi skambino savo draugui Edgarui pranešti šios svarbios naujienos:

Edgaras: Nu?

Natalija: Ką darai?

Edgaras: Laukiu tavęs...

Natalija: Jau atvažiavai?

Edgaras: Nu…

Natalija: Klausyk, po filmavimo nuvariau į tūliką, pasidariau testą. Teigiamas.

Edgaras: Smagu...

Apie nėštumą Natalija informavo ir buvusį savo vyrą Deivydą Zvonkų. Tiesa, jo apgauti nepavyko. Išgirdęs šią Natalijos žinią, D. Zvonkus iškart suprato, kad tai pokštas: „Jau vėl turbūt filmuojiesi kokiame šou.“

Kaip ralio čempionei, avint aukštakulnius, seksis įveikti Nemuno žiedo trasą lenktyniniu automobiliu? Ar karatė čempionei M. Čiuplytei pavyks vienu pirštu suskaldyti šokolado plytas? Baibos lingvistiniai sugebėjimai: ar įmanoma kalbėti latviškai ir lietuviškai vienu metu? Balerinos K. Tarasevičiūtės iššūkis – baleto pamoka laidos vedėjui.

„VIDO VIDeO“ – šią pirmadienio pavakarę, 17.30 val., per LNK.

2019 10 28 12:15
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt